Шахрайський банк!

buria69 15 листопада 2019, 8:39
Без відома клієнта підключають платні послуги. А потім придумують борги і погрожують в смс.
Десь в кінці 2017 року вони мені нав’язали карту easypay від Форвард банку для оплати комуналки без комісії яку мені вручила прямо на вулиці їхній кур’єр. Карточка повністю безкоштовна з терміном дії до 11.2022. Я пару місяців нею покористувався для оплати комунальних послуг, карту поповнював своїми грошима, кредитними коштами не користувався. Потім я став користуватись своєю іншою картою, а карту від Форвард банку сховав до кращих часів. Пару років була тишина аж літом 2019 почали дзвонити оператори від Форвард банку пропонували скористатись картою бо інакше вони її заблокують я відповів що якщо їм треба то хай блокують я користуватись їх послугами не буду. Як я зрозумів тепер, вони замість блокування, підключили без мого відома якісь платні послуги, про які мені ніхто нічого не повідомляв. В жовтні стали приходити смс-ки з погрозами де я нібито маю борг 604.грн. Як я взнав в оператора нібито борг почався з 16 грн. Я не розумію за що я маю платити. Кредитами не користувався. Послуг не замовляв. Чому я маю платити за підключення послуг, про які мені нічого не відомо?
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 15 листопада 2019, 9:43
Вітаємо.
Напишіть, будь ласка, Ваш номер телефону на abutenko@forward-bank.com. Ми з'ясуємо ситуацію та зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Італій .
Італій .
15 листопада 2019, 9:22
Вот что бывает когда открываешь счет в банке и не следишь за изменениями в тарифах.

А надо было всего лишь пойти и закрыть счёт. Ну или лучше даже: не брать у незнакомых людей на улице незнакомые предметы (конфеты, платежные карты, кулечки с неизвестным содержимым).