Отказали в кред лимите.

SavageMind 9 листопада 2019, 22:50
Відділення за адресою: Київ, вул. Васильківська, 32
На этой неделе хотел оформить кредитку, естественно с лимитом в 15тыс.
Собрали анкетные данные. На следующий день — отказ, лимит не согласован.
Обидно, т.к.:
1. Имею карты других банков: Альфа, Mono, Приватбанк, А-банк.
2. Кредитная история на 100% нормальная и без просрочек. Например вылачивал автокредит около 6 лет, всё чётко без проблем.

P.S. Менеджер в отделении кстати вполне приятная и нормальная была. Это плюс.
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 11 листопада 2019, 15:50
Здравствуйте.
Отказ в предоставлении одного кредита еще не означает, что при следующем Вашем обращении в Банк с предложением заключить кредитный договор кредитное решение также будет отрицательным. Рекомендуем повторно подать заявку на оформление кредита/карты по истечении 30 дней с момента оформления предыдущей заявки.

9 листопада 2019, 23:13
Так правильно отказали: имеешь четыре открытых кредита. Если все по 15К то надо иметь зарплату минимум 90к.
14 листопада 2019, 17:21
Повна дурня.
Якби мова йшла про щомісячні платежі по 15 тис грн по кожному кредиту - тоді так.
А Кредитний ліміт в 15 тис грн, це щомісячний платіж до 1 тис грн.
Тобто, тут достатньо доходу і в 10-15 тис грн
14 листопада 2019, 18:40
Звідки цифра 1000 гривень?

Кредитна лінія це те саме що кредит. Скільки з цього вибрав клієнт то його особиста справа. Він може пів року не користуватись, а потім використати всі 15 тис і не сплачувати так звані «обов'язкові» платежі три місяці.

Ніщо не забороняє зробити так відразу для всіх карт з КЛ. Тож коли оцінюється ризик того що клієнт вже має кредити то правильно оцінювати загальну сумму того що він може взяти, тобто 4*15К. А не те скільки «обов'язкових» платежів він повинен платити.
16 листопада 2019, 19:08
Щомісячний платіж (мінімальний для не виходу на прострочку) по КК зазвичай складає 7% від суми ліміту. Не розповідайте мені як «вірно розраховувати» бо смішно виглядаєте. Я майже 20 років працюючи в фінансовій сфері і займючи посади керівника бізнесу кредитних карт в Приваті, керівника Дирекцій в різних банках ( в тому числі і Форвардів), керівника напрямку роздрібного кредитування мабуть без ваших коментарів знаю реальну ситуацію. І ще приклад вашої некомпетентності - по КК нема формату щоб клієнт 3 міс нічого не платив, все рівно є мінімальний щомісячний платіж. В разі не сплати по ньому - прострочка для клієнта та формування резервів для банку.
16 листопада 2019, 20:05
Моя некомпетентність? Посміхнувся і подумав що добне що немаю рахунків у Приваті.

Андрію, ти плутаєш «слухняний клієнт буде платити те що треба» і «ризик того що клієнт скористається кредитом і не поверне його».

От ти даш кредитну лінію 100К людині яка має дохід лише 10К? Маю великий сумнів.

В першому варіанті дійсно можно маючи зарплату 10К гривень відкрить в десяти банках картки з кредитним лімітом в ті ж самі 10К гривень і мати сумарну кредитну лінію 100К. Але так в житті не бумає, а якщо буває то закінчується як в Дельти.

В другому варіанті коли клієнт прийде в другий банк і той побачить що в людини вже є кредит на 10К - він йому відасть картку з нульовою кредитною лінією. Як і інші вісім банків. І це правільний підхід. А ти чому доказуєшь що ризики неповерняння надо обраховувати так ніби твій банк единий в світі і немає ризику що клієнт вже десь заборгував.
16 листопада 2019, 22:06
По-перше, я з вами телят не пас, тому не потрібно мені «тикати».
По-друге, я вам розповідаю занайноприйняти підходи по кредитній політиці, а ви мені те що самі надумали. По-третє, я ніде не вказав що при розрахунку ліміту не беруться до уваги діючі кредити, в тч ліміти на кредит картках. При розрахунку можливого ліміту беруться до уваги всі ліміти встановлені на різних картах. Але фінансове навантаження по платежам йде в розрахунку затрат на мін платіж а не весь встановлений ліміт.
Вам для прикладу, які суми при яких доходах надає один із банків (чиста сума доходу мінус затрати на проживання та шомісячні платежі по кредитам): дохід від 6500 — кредит до 100 тис; дохід від 15 тис — кредит до 200; дохід від 25 — кредит до 300; дохід від 35 — кредит до 500. Це якщо не лізти глибоко про наявність активів, склад сім'ї, тощо.
Не бачу сенсу далі спілкуватися та щось доводити людині, яка навіть не має базових знань та практики в цьому напрямку. На цьому закінчую лікбез для вас.
16 листопада 2019, 22:14
Людині з чистим офіційним доходом 10 тис грн дам без особливих проблем кредит в 100 тис на 60 міс, за умови відсутності діючих кредитів в банках та позитивній кредитній історії. Щомісячний платіж буде складатися з тіла 1666 грн + відсотків та комісій в розмірі від 2350 до 3850 в залежності від програми кредитування та чи є клієнт внутрішнім по ЗКП. Тобто платежі по такому кредиту склскладатимуть від 4016 грн до 5516 грн
10 листопада 2019, 23:26
«Имею карты других банков: Альфа, Mono, Приватбанк, А-банк.» - Где написано что они кредитные и указаны их лимиты?
11 листопада 2019, 19:58
Моно не кредитная, да? :D

Ну и если они не кредитные, то в чем тогда логика упоминать о них в жалобе на кредитный лимит? Что доказывает наличие чисто дебетных карт?
12 листопада 2019, 9:47
Моно, альфа - нет
примат, ломбард - да
12 листопада 2019, 13:52
1. Моно да, других не бывает.
2. Ты не понял вопроса: «Ну и если они не кредитные, то в чем тогда логика упоминать о них в жалобе на кредитный лимит?»
12 листопада 2019, 16:13
Ещё раз
моно, альфа - не кредитная
примат, ломбард - кредитные
12 листопада 2019, 16:22
Ещё раз
моно, альфа — не кредитная

Еще раз: у Моно нет некредитных.
13 листопада 2019, 13:04
Моно, - кредитный лимит 0 грн. не кредитная.
13 листопада 2019, 13:14
Если конкретно в данный отрезок времени тебе установили кредитный лимит 0 это не значит что карта Монобанке перестала быть картой с кредитным лимитом.

Нет у Монобанка чисто дебетных карт. Они их планируют добавить когда-то в будущем.
12 листопада 2019, 16:23
логика в перечислении банков клиентом которых есть автор.

В этом нет логики, по крайне мере не больше чем если автор напишет что у него красивая жена.
13 листопада 2019, 13:05
В анкетах при оформлении спрашивают: «Клиентом каких банков вы являетесь»
я тоже незнаю зачем им это нужно..
13 листопада 2019, 13:12
Зачем-то возможно нужно. Ещё много чего спрашивают, что не влияет на кредитный лимит.
14 листопада 2019, 10:13
Влияет\неавлияет однозначно знают только в банке
гадать не буду