База клієнті

Maksym71 1 жовтня 2019, 17:41
Відділення за адресою: Київ, пр-т Соборності, 1
На мою думку зв`язуватись з цим банком — погана ідея. На етапі первинного знайомства, в моєму випадку онлайн заявка, мною були надані данні, а саме: ПІБ, ІНН, телефоний номер. Ніяких дзвінків від представника банку далі не було. Ок, щось не сподобалось, або ще щось. Но через днів десять на мій номер почали приходити СМС-ки від різних фінансових (не банківських) установ з пропозицією взяти у них кредит. І таких установ на сьогодні я нарахував 13 штук. І ці СМС-ки почали тільки після звернення в цей банк. Висновок: з нас беруть (при онлайн заявці) данні, зводять до бази, які потім в цілковитій «безпеці» з`являються у різних компаніях. Простіше кажучи — безпека цього банку на низькому рівні, якщо конфедиційна інформація «витікає» з банку.

Inna2
Inna2
7 жовтня 2019, 10:16
Цілком згідна з вашим відгуком .Ні я ні мої родичі чи знайомі не були і  не намагались стати  клієнтами
Форвард банку. Проте, на мій номер телефону щоденно  від банку приходили смс з вимогою сплатити борг невідомої мені людини. Неодноразово зверталась на гарячу лінію, також задавала питання банку у розділі Запитання 23,08,2019 щодо припинення незрозумілих і надокучливих смс.  Дісно банк припинив надсилати смс , але при цьому порушуючи закон і знаючи що мій номер телефону ніяким чином не стосується інформації вказаної в смс про борг невідомої мені людини, Форвад банк передав мої дані до колекторської організації. Наразі вони надсилають схожі смс про борг невідомої мені людини.
Отже, звідки Форвард банк взяв мій номер телефону і яке право мав передавати його іншим юридичним особах наразі невідомо.  Наголошую я не є і навіть не маю бажання стати клієнтом цього банку.