Противозаконные действия.

Надія Ртіщева 21 січня 2019, 15:32
Відділення за адресою: Київ, пр-т Соборності, 1
Доброго дня. 22.12.2018 р. вашим банком збільшено ліміт за кредитною карткою до 9000 грн. Я не користуюсь кредитними коштами, і ви це бачите. Навіщо ви збільшувати ліміт? Зараз багато махінацій з картковими рахунками, і ....., як-то не хочется платити за те, що не брав.
При зверненні у чаті мені запропонували подати запит на зменшення кредитного ліміту по карті зручним для мене способом:
— звернутися в Колл-центр Банку, працює цілодобово, без вихідних. Наші контакти:
* 0-800-301-003, 0-800-300-880 (дзвінки безкоштовні на території України);
* 583 (дзвінки безкоштовні, з мобільних телефонів, 2 грн. — плата за з'єднання (з ПДВ, без урахування збору до ПФ));
Дзвінок необхідно здійснити з номера із анкети (домашнього, мобільного), повідомити номер карти і код доступу в ДІЦ.
— звернутися до відділення/офісу Банку з паспортом та ІПН. Ознайомитися з адресами і графіком роботи відділень/офісів Банку
Подзвонила до контактного центру, оператор Сергієнко Світлана сказала, що банк відмовив у зменшенні кредитного ліміту.
Пропонують звернутися с заявою до відділення))) Що за маєчня? Я не писала заяву за збільшення, чому я повиння доказувати що я не верблюд?
У відділенні у м. Києві на пр. Соборності завжди один оператор, черга и часи роботи, так як і у мене, з 9.00 до 18.00.
Тому прошу зменшити кредитний ліміт по картці до 3000 грн., так же, як ви його збільшили)))
Прошу вирішити питання найближчим часом (мені ніколи ходити по вашим відділенням, стояти в черзі, писати заяви незрозумідого смислу).
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 25 січня 2019, 16:40
Надія, доброго дня.
Згідно Умов надання та обслуговування платіжних карток, Банк має право збільшити Вам (Клієнту) кредитний ліміт від початково встановленого розміру на свій розсуд.
Також, згідно Умов, у Вас є можливість змінити ліміт, надавши в Банк письмову заяву або шляхом звернення по телефону до контакт-центру Банку.

Надія Ртіщева
Надія Ртіщева
28 січня 2019, 13:17
Звонила в контакт-центр, банк отказал в уменьшении лимита. Как-то странно, я вообще не пользуюсь кредитными средствами. А форвард банк, мало того, что увеличил сумму кредитного лимита, так еще отказал в его уменьшении
Написала заявление в отделении, буду ждать месяц, может разум восторжествует!!!