Кредитні канікули та ХАМСТВО!

OksanaM77 5 липня 2022, 23:21
В минулому році оформляла готівковий кредит, обслуговувала в повному обсязі без проблем і затримок, але це все було до 24.02.22р.
Наразі з жахливою ситуацією в країні, постала проблема з обслуговуванням кредиту — у зв’язку із скрутним фінансовим становищем. Згідно листа НБУ, в якому зазначається щодо пропонування своїм позичальникам інструмент реструктуризації, Банк Кредит Дніпро чомусь досі, в військовий стан, ні разу не запропонував дану послугу. Зате, на поточний час, працівники банку через день дзвонять та в ХАМОВИТОМУ тоні спілкуються з посилом ТЕРМІНОВО погасити кредит!!!
Неодноразово повідомляла, що наразі скрутно сплачувати кредит, сплачую по мірі можливості — частково! На що є негативна реакція, грубий тон, та ще працівники полюбляють не дослухати до кінця і кинути трубку, що вкрай обурює, та показує непрофесійний підхід по клієнтів банку!!!
Зверніть увагу на поведінку своїх працівників та прохання надати зворотній зв’язок щодо мого звернення на отримання реструктуризації боргу!
Зацікавлена в повернені боргу в повному обсязі в найближчий час, та не знімаю з себе відповідальсті за взятий кредит, але ж і банк прошу піти назустріч в такий складний час!

Курс валют в Банк Кредит Дніпро

EUR 42 42.65