гаряча лінія

Ярослав Коломиец 20 березня 2024, 17:52
можна нормально додзвонитися на гарячу лінію та вирішити проблему телефоном. мені здалося, що цей додаток заглючив, насправді телефон перегрівся від гри -і трохи завис, було незрозуміло що з переказом, але вдалося зателефонувати. Хлопець, який відповів, видно, теж грає, та швидко зрозумів, у чому річ: поперше, підтвердив, що гроші пішли куди треба, а по-друге, порадив просто перезавантажити телефон, щоб гра скинулася на задньому фоні. а то я теж затупив і сам не додумався. Усе, звісно, запрацювало і додаток без проблем запустився, просто гра забила всю пам’ять. Чекати не довелося, до оператора підключили майже відразу після дзвінка
Комінбанк
17 квітня 2024, 21:33
Доброго дня, Ярославе! Раді були допомогти в цій ситуації, звертайтеся, якщо виникнуть інші питання. Мирного неба та гарного дня!

Семен Федоров
Семен Федоров
12 квітня 2024, 13:37
Телефон не тянет просто эту игру, так что или менять пора или запускать важные апки когда игра выключена…ну так мысли просто
Ярослав Коломиец
Ярослав Коломиец
13 квітня 2024, 14:23
О, справді такі думки були та оператор банку говорив те саме
kerius28
kerius28
13 квітня 2024, 18:25
Бувало, що доводилося почекати але недовго, особливо якщо порівнювати з іншими сапортами. Багато хто реально йде з робочих місць або не обслуговує, я в чат Водафона як пишу якщо тривога так відповіді іноді тупо немає а потім через пару годин дивлюся — відповіли

Курс валют в Комінбанк

Курс валют в Комінбанк