Iban і зняття готівки з валютної карточки

yurawinnerc 2 лютого 2016, 20:53
Добрий день.

Я розчарований роботою та обслуговуванням у цьому банку.
У мене є рахунок у долларах у Райффайзен банк аваль.
Проблема1(некомпетентність працівників): Для отримання міжнародного переказу мені потрібно було взяти документ з інформацією по рахунку а також BIC/SWIFT code та IBAN, за чим я і пішов у банк. Працівники банку надали мені всю інформацію, окрім IBAN, аргументуючи це тим — що Українські банки не користуються/не мають IBAN.
Насправді — лише деякі Українські банки не мають IBAN і райффайзен банк аваль — серед них.

Проблема2(навмисна дезінформація): Від недавнього часу в касах банку перестали видавати доллари, аргументуючи це виходом нового закону.(тобто відтепер я мушу знімати кошти лише у гривні, по невигідному курсу і за 1.5% комісії (0.5% за зняття і 1% за конвертацію)

Тому, я задав питання працівнику банку: `чи у всіх банках такі ж умови?`, на яке отримав відповідь `так`.
Насправді — у приватбанку я без проблем можу отримати доллари у касі.
Райффайзен Банк
4 лютого 2016, 10:00
Шановний yurawinnerc!

Міжнародні перекази на рахунки, відкриті в Банку, здійснюються по системі SWIFT за правилами виконання переказу, які прийнятні саме для цієї системи. Обов’язковими реквізитами для здійснення переказу є:
— банк-отримувача та SWIFT-код;
— рахунок і назва клієнта-одержувача коштів;
— деталі платежу.
SWIFT код та BIC код — це ідентичні поняття. Даний код Вам був наданий при відкритті рахунку.
Для здійснення міжнародного переказу, як у Вашому випадку, відправник повинен вказувати реквізити, що було зазначено вище як обов’язкові.
Для об’єктивного аналізу ситуації щодо надання Вам консультації про можливість видачі готівкової іноземної валюти в касі Банку, просимо надіслати додаткову інформацію, а саме: Ваші ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків, назву або адресу відділення, до якого Ви зверталися, та дату візиту, на електронну адресу: info@aval.ua, з обов’язковим посиланням на даний відгук. Інформація щодо результату перевірки буде надана на зазначену Вами адресу електронної пошти.

З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль».

finderkm
finderkm
5 лютого 2016, 0:21
«Насправді — у приватбанку я без проблем можу отримати доллари у касі.»
І подивитися реквізити для SWIFT-переказу (у т. ч. IBAN ) за дві хвилини в П24.
Хоча, правду кажучи, для отримання SWIFT-переказу знати/вказувати IBAN не обов'язково.