обслуговування

Ірина Петрова 19 жовтня 2015, 14:30
Відділення за адресою: Київ, вул. Прорізна, 3
16 жовтня 2015 була у відділенні банку (за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 3) через закінчення терміну договору № 263031841463. Через SMS-повідомлення була запрошена 16.10.2015 на 16:00. Склали новий договір № 263531826467, а невеликий решток від процентів повинна була отримати в касі.
В 16:20 підійшла до каси, але до неї не пускає охоронник, бо там багато людей. Стільців у вестебюлі лише два, там вже сидять відвідувачи. У банку спека, персонал в блузках, я у демісезонному вбранні… Людей у вестибюлі все більшає…
Так я простояла у вестебюлі до 17:15. Повідомили, що у відділенні — технічний збій. Грошей мені так і не дали! Чи цей банк серйозний?
Часу на новий похід до банку в мене нема, бо я вже втратила свій недешевий час, на що відпрошувалась з роботи для походу до банку. Не знаю, коли зможу потрапити до банку, щоб отримати свої гроші.
Через ганебне обслуговування вимагаю нарахування процентів на неотримані гроші!
Райффайзен Банк
21 жовтня 2015, 17:45
Шановна Ірино!
Станом на сьогоднішній день, аналогічний запит, направлений Вами засобами електронної пошти, знаходиться в роботі уповноваженого підрозділу Банку. За результатами розгляду викладеного питання, Банком буде надана відповідь на Вашу електронну адресу.

З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»

Владислав Александров
Владислав Александров
19 лютого 2019, 11:04
Добрый день. Брали кредит в этом банке еще в 2007 году. Погасили досрочно в 2013 году кредит полностью. Банк до сих пор не снял запрет на нашу недвижимость. В отделении на Прорезной ведут себя по хамски, ничего делать не хотят, хотя обязаны были снять запрет. Все перекладывают на наши плечи или заставляют заплатить нотариусу свои деньги за снятие запрета. Документы о закрытии кредита выдать отказались, сказали, что таких документов нет (я в ужасе). Сейчас готовим с юристом обращение в НБУ. Думали, что это банк с иностранным капиталом и все будет цивилизованно, а оказалось все кардинально наоборот. Не вздумайте связываться с этим банком-это проходимцы и мошенники. Сейчас передаем всю информацию в НБУ, дождемся ответа-напишу следующий отзыв. Надеюсь мой отзыв для кого-то будет полезным. Всем удачи и порядочных банкиров-а не этих проходимцев-порядочные на Украине есть!!! С уважением Владислав.