Ще не встиг відкрити рахунок, а фінмониторинг вже почався

d28 3 серпня 2024, 10:45
Відділення за адресою: Харків, вул. Новгородська, 11
На цій неділі не зміг відкрити рахунок.
ВИМАГАЛИ назвати своїх контрагентів для новоствореного ФОПа. Як я можу це знати? Це взагалі як розуміти? Коли сказав що в інших банках проблем з відкриттям не було, сказали що наявність рахунків в інших банках це підозріло. Це Харків, Новгородска 11, десь о 16−00 в понеділок. А кліентів в цей час взагалі не було, тому вибирати було ні з кого. Австрійський банк який третій рік с початку війни працює в рашці ще щось вимагає від українців окрім документів встановлених НБУ — це підозріло. Де гарантія того, що банк не зливає інформацію про клієнтів, контрагентів рашці?
Коли ваші працівники підсовують для клієнтів анкету про відсутність фін операцій з рашкою, в цей же момент відділення в рашці поповнюють бюджет країни агресора, тим самим виступаючи спонсорами війни це спроба всидіти на двох стільцях одночасно.
Райффайзен Банк
3 серпня 2024, 10:51

Нам прикро, що ця ситуація вплинула на Ваше враження про Банк. Під час відкриття рахунку необхідно надати документи, а саме:
1. Паспорт громадянина України з відміткою про реєстрацію (оригінал) або ID-картка + довідка №13 щодо місця реєстрації або витяг з Єдиного державного демографічного реєстру. Якщо відсутня Довідка № 13 або довідка з Єдиного демографічного реєстру, то можна вказати адресу реєстрації шляхом заповнення Опитувальника.
2. Довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру платника податків (оригінал). Якщо Ви здійснюєте відкриття приватного рахунку, то у такому випадку необхідно надати документ, що визначає Ваш фінансовий стан.
Згідно з Правилами банківського обслуговування Клієнт має надавати документи та інформацію, а також іншу інформацію/документи на запит Банку, необхідні для здійснення Банком моніторингу ділових відносин/фінансових операцій, зокрема підтвердження відповідності фінансової операції Клієнта його доходу, соціальному стану, підтвердження джерел коштів, пов’язаних із здійсненими по рахунках Клієнта в Банку фінансовими операціями, з’ясування зв’язків з державами-агресорами, підтвердження податкового статусу.

Додатково хочемо зазначити, що Райффайзен Банк Україна не має жодних зв’язків із російським банком. Що стосується клієнтів з росії – то ми припинили будь-які стосунки і з клієнтами, і з грошима російського чи білоруського походження. І ми, і Група дотримуємося всіх міжнародних санкцій.

Ми завжди готові вирішити питання в індивідуальному порядку та на користь Клієнта. Просимо надати в особисті Ваші дані (ідентифікаційний код, або фінансовий номер) для аналізу ситуації.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 3 серпня 2024, 11:43
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

З повагою та турботою,

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
3 серпня 2024, 11:43
Корисний коментар

З повагою та турботою,
3 серпня 2024, 14:07
Де в ваших правилах написано що я ПОВИНЕН назвати своїх контрагентів перед відкриттям рахунку? Це вже фін моніторинг без відкриття рахунку. Рахунок ще не відкрит, а документи якісь за переказ коштів яких немає на рахунку я повинен надати.
Все що перераховано в пункті 2 відносится до коштів які вже на рахунку. І що до звинувачення в відкриті рахунків в інших банках, це ще підозріло чи вже ні?

Будь ласка, надайте докази що ви не співпрацюєте з країною-агрессором, бо це якось підозріло що у австрійського банку є філіали і в росії і в Україні.
4 серпня 2024, 1:45
Саме так, це рашистська банківська група з Австрійскою рєєестрацею (найбільший прибуток, ця група отримує саме на рашці).
4 серпня 2024, 1:42
Тобто Вас не хвилює, що за підтримки ціеї банківької групи летять ракети на наші голови, та голови наших дітей (зокрема на м.Київ), батьків. Ця група як напряму фінансує це (грошима) так і допомогає з оплатою сірого імпорту (запчастини для цих самих ракет).
Також нагадаю, що під час 2 світовой війни, ця група використовувала труд полонених Україінців …
І Ви після цього вирішили відкрити рахунок в ціеї установі , що тут можно сказати …
Arrow186
Arrow186
4 серпня 2024, 10:11
Банк фінансує рашу але рахунок я там відкриваю ще і жаліюсь на це ? Це піз***ь
5 серпня 2024, 14:39
Миші плакали, кололись, але продовжували жерти кактус
8 серпня 2024, 23:13
Не шановний банк. Не треба мені більше дзвонити, я не буду брати телефон. Я не бачу сенсу в розмові. Надайте докази що філія не працює в рашці і питання буде вирішено. Я не бачу що ви мені можете запропонувати окрім головної болі.

Курс валют в Райффайзен Банк

EUR 45 45.63
USD 41 41.35

Курс валют в Райффайзен Банк

EUR 45 45.63
USD 41 41.35
Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Ще не встиг відкрити рахунок, а фінмониторинг вже почався