Оставили без текущих средств

Георгій Коломійцев 25 квітня 2024, 10:21
24.04.24 одновременно пришло сообщение в Вайбер и на е-мейл о блокировке счетов финмониторингом банка. Блокировка была произведена сразу же, без какого либо предупреждения и обсуждения. На момент блокировки на счетах в Райфе находились все доступные мне текущие денежные средства. Попытки оперативной разблокировки счетов оказались безрезультатными. Поддержка рассказывала о том, что за пять дней должны были предупредить, но это не точно. Выручило наличие кредитных карт Привата и Моно.
Райффайзен Банк
25 квітня 2024, 10:26

Нам прикро, що склалась така ситуація та це вплинуло на Вашу думку про Банк в цілому. Зазначимо, що Банк не блокує рахунки безпідставно.
Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Ми б не хотіли залишатися осторонь та маємо бажання допомогти із вирішенням ситуації, а тому просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 25 квітня 2024, 10:49
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 3 травня 2024, 12:21
Вітаємо!
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено. Якщо в майбутньому знадобиться допомога звертайтесь, завжди раді допомогти.

25 квітня 2024, 10:44
Отговорки. Нежелание признать системные ошибки в коммуникации с клиентами. При своевременном запросе от банка, все подтверждающие документы были бы представлены без доведения ситуации до текущей. Кстати, Райф уже ушел из россии или еще досе там?
25 квітня 2024, 10:49
Корисний коментар

Валерка Котовский
Валерка Котовский
25 квітня 2024, 19:19
Https://minfin.com.ua/blogs/valeriicrypto/246035/

советую прочитать законы чтобы не попасть на ложные уловки банков
26 квітня 2024, 14:21
Прошу указать точную дату / время получения ответа по сути моего обращения.
Без поваги, Георгій Коломійцев
3 травня 2024, 12:21
Корисний коментар
Вітаємо!
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.