«Фінансування тероризму» шляхом продажу вживаних товарів на ОЛХ

Otelanna 17 квітня 2024, 17:26
Відділення за адресою: Житомир, пл. Перемоги, 10
В один із днів після невдалого зарахування 485грн (на карту АТБ від Райффайзен Банк) від продажу вживаного товару на ОЛХ, банк ссилаючись на абзац 3 частини 1 статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фіннансуванню розповсюдження зброї масового знищення», БЕЗ ЖОДНИХ ПОПЕРЕДЖЕНЬ заблокував рахунок в банку.
Після звернення до банку з наданням пояснень (та фіскальних чеків від фінансових партнерів через які працює олх) що всі операції по картці(що і вказується в їх банківських виписках) це продаж вживаних речей на майданчику ОЛХ і жодних контактів на пряму з тими людьми які купують товари на олх черз посередництво самого олх шляхом сервісу ОЛХ ДОСТАВКА, я як продавець не маю (людина оформлює замовлення на сайті, олх надає ТТН куди відправити), банк робить запипит на надання детальної інформації хто ці люди і з якою метою вони здійснювали ці операції з купівлі))Називають якісь банківські рахунки, з запитом надати чек по операції на цей рахунок і навіщо ця операція здійснювалась і який звязок в мене з покупцем, враховуючи те що жодної банківської інформації покупців (номери їх банківських карток, рахунків) олх продавцю не надає!
Також банк робить запит на видаткові операції: з якою метою ви робите покупки в АТБ, та інших продуктових магазинах.
І до самого цікавого: банк просить надати документи (виписки) про зняття готівки в АТМ (банкоматах), цю виписку можна купити в них для них! Те ж саме стосується документу, що підтверджує фінансовий стан клієнта — можна купити в них для надання їм.
Працівник банку коментуючи всю цю ситуацію повідомив що вони можуть заблокувати клієнта і за 5грн які надійдуть на ваш рахунок.
Тобто керуючись положенням вище вказаного закону, банк може заблокувати вас за продаж вживаних штанів на торгівельному майданчику ОЛХ, підозрюючи вас в фінансуванні тероризму, чи відмиванню доходів отриманих злочинним шляхом.
Райффайзен Банк
17 квітня 2024, 17:31

Зізнаємось відверто нам прикро, що Ви отримали саме такі емоції, щодо співпраці з Райфом.
Хочемо пояснити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. Райф — великий системний європейський банк, який чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Ми завжди готові розглянути ситуацію в індивідуальному порядку та спробувати допомогти, а тому просимо надати в особисті повідомлення Ваші дані (номер телефону/ ідентифікаційний код) для аналізу.
Щиро очікуємо на зворотній зв'язок!

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 17 квітня 2024, 18:06
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

З повагою та турботою,

17 квітня 2024, 18:06
Корисний коментар

З повагою та турботою,
18 квітня 2024, 8:41
Добрйи день. Нажаль так сьогодні працює банк, блокує безпідставно (залишає вас без доступу до ваших коштів, рахунків), щось довести не можливо. Будуть Вам телефонувати милі дівчата, щось розказувати, будуть просити щось надати (навіть те, що вони самі не можуть надати). А коли у Вас закінчиться терпіння і Ви захочите закрити рахунки та перерахувати залишок на рахунок в іншому банку, то ще й розкриють банківську таємницю — розкажуть всім, що ви підозрюваний у фінансуванні тероризму, чи відмиванню доходів отриманих злочинним шляхом.
18 квітня 2024, 12:46
Добрий день! Нам дуже прикро, що у Вас залишилась така думка. Хочемо пояснити, що Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.
Зі свого боку наш менеджер з Вами проводив комунікацію та надавав пояснення щодо запиту.
18 квітня 2024, 14:03
Всі документи та пояснення були надані, але толку.
Повторюю вп«яте не вимагайте у клієнтів те, чого самі не можете надати. (виписка з зазначенням «відправника», «отримувач», «призначення платежу» — Признайте, що такий документ ви не сформуєте та не надасте на вимогу ваших клієнтів ).
OkeyDoki
OkeyDoki
18 квітня 2024, 10:17
Не забудь с 485 грн потом налог заплатить)
khvorost
khvorost
19 квітня 2024, 9:59
Raiffeisen Bank расширяет своё присутствие в России, несмотря на заявления об уходе

Австрийский Raiffeisen Bank International (RBI) разместил многочисленные объявления о найме сотрудников в России. Согласно этому, с декабря было подано более 2400 объявлений, из них 1500 на должности в сфере управления продажами и обслуживания клиентов.

В одном из объявлений о вакансиях говорится, что основными целями являются «многократное расширение активной клиентской базы и стабильный двузначный рост выручки». RBI ищет «консультанта по работе с клиентами, который будет привлекать клиентов», говорится в другом объявлении. Банк «активно расширяет базу корпоративных клиентов».

Подобные формулировки создают впечатление, что RBI хочет расширить свой российский бизнес, а не уйти из страны, как было объявлено.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
25 квітня 2024, 19:23
Выписал нужные законы чтобы развеять бред банков

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / «Фінансування тероризму» шляхом продажу вживаних товарів на ОЛХ