Без повідомлення відкрили поточний рахунок

Romarigrv 17 квітня 2024, 11:02
Ситуація така. Мав зарплатню картку коли працював, після звільнення на картці залишилися гроші. Після використання грошей картка залишилась та я нею не користуюсь. Експірація картки закінчилася у 2022 році та я про неї і забув. 16.04.24 приходе сповіщення про взяття на облік до ДПС мого поточного рахунку якого в мене ніколи не було! А з часом пізніше прийшло повідомлення про нарахування мені комісії за обслуговування цього рахунку!
Питання: Навіщо мені цей рахунок та з якого це дива мені раховують якусь комісію?
Ні рахунком ні банком я користуватися не планую!!!
Тим паче з попередньої відповіді на відгук банк написав: Згідно умов та правил обслуговування Банк має право закрити рахунок, на якому відсутній залишок та рух коштів протягом останніх 3-х місяців.
Райффайзен Банк
17 квітня 2024, 11:07
Відверто зізнаємось, що відгук для нас дуже неочікуваний та прикро, що це вплинуло на Вашу думку в цілому про Райф.
При цьому, хочемо зазначити, що без відома клієнта будь-який рахунок не може бути відкритим.
Маємо на меті проаналізувати звернення та провести детальну перевірку, просимо, будь ласка, написати нам у приватні повідомлення свої дані (контактний номер або ідентифікаційний код).
Чекаємо на зворотній зв'язок.
З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 17 квітня 2024, 13:41
Ми вдячні Вам за можливість проаналізувати ситуацію. Наразі маємо інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що з Вами було проведено комунікацію та надані пояснення.
Якщо в майбутньому будуть виникати питання — звертайтесь, завжди раді допомогти.

З повагою та турботою,

natashaGra
natashaGra
17 квітня 2024, 11:54
Такие же неожиданные отзывы все для банка на этом сайте. Отрицание очевидного тоже отличительная черта данного представителя и текст шаблонный. Очень сомневаюсь, что при таком подходе банк решит проблему
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
17 квітня 2024, 13:41
Корисний коментар

З повагою та турботою,
Romarigrv
Romarigrv
17 квітня 2024, 14:00
Інформацію отримав у повному обсязі, дуєе дякую менеджеру

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Без повідомлення відкрили поточний рахунок