Закрили картковий рахунок без попередження

serge693 16 квітня 2024, 15:34
Мав картковий рахунок у пакеті Райф. Останні операції по ньому були у січні 2024 року. Рахунком користувався не часто але чекав на нього надходження у майбутньому. Зайшов у мобільний додаток та не побачивши його звернувся до підтримки банку. Після декількох днів зʼясування причин, просто повідомили що ви не користувались рахунком на протязі 2 місяців і банк в односторонньому порядку вирішив його закрити. Попросив тариф чи правила користування рахунком де б було це зазначено, отримав відповідь що у нас такого нема. Як можна мати рахунок та на щось розраховувати коли його можуть в любий момент просто закрити та й ще без якогось попередження???
Райффайзен Банк
16 квітня 2024, 15:41

Нам прикро, що склалась така ситуація та це вплинуло на Вашу думку про Банк в цілому. Згідно умов та правил обслуговування Банк має право закрити рахунок, на якому відсутній залишок та рух коштів протягом останніх 3-х місяців.
Маємо на меті проаналізувати ситуацію та детальніше з цим розібратися. Просимо, будь ласка, написати нам в особисті повідомлення із вказанням Ваших даних (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Очікуємо на зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

16 квітня 2024, 15:44
Так останній рух коштів був 27 січня 2024р., а це не 3 місяця ніяк 😲
16 квітня 2024, 15:48
Мав 2 різних карткових рахунки по яким був останній рух коштів 27 січня і чому ж тоді не закрили і другий по вашій логіці 😲
natashaGra
natashaGra
17 квітня 2024, 11:55
Банк с супер сервисом и супер представителем. Не вникает в даты , пишет абы написать.

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Закрили картковий рахунок без попередження