Відмова в поновленні ділових відносин

Monomah9 10 квітня 2024, 21:51
Розумію що я порушив умови договору, усе розумію!
Але я прошу відновити ділові стосунки зі мною, я готовий надати підтвердження с бірж що займався П2П торгівлею.
Якщо відновите стосунки, більше не буду порушувати договір.
Райффайзен Банк
11 квітня 2024, 8:59
Вітаємо!
Дякуємо за очікування на відповідь.
Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.
Ми б не хотіли залишатися осторонь та маємо бажання розібратися у ситуації, просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 12 квітня 2024, 13:33
Вітаємо. Ми вдячні Вам за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Маємо інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що Вам намагались зателефонувати, але відповіді на дзвінки не отримали. Наразі рішення банку залишається незмінним. Дякуємо за розуміння.

З повагою та турботою,

Недорого Отзывы