Перевірка авалем походження коштів

Kateryna1968 6 квітня 2024, 5:42
У цю п’ятницю 05.04.2024, в другій половині дня (17:08), через вайбер отримала терміновий запит от авалю надати походження моїх коштів за останні 2 місяці напротязі 5 днів. Якщо не надам, вони заблокують мій зарплатний рахунок. Банк не перестає мене дивувати. Якім містом вони думали, коли відправляли такий запит в п’ятницю наприкінці робочого дня перед вихідними? Аваль має таку інформацію на 95%(про походження моїх коштів), тому що я офіційно отримаю заробітну плату через аваль і вони все бачать. То, що я свої легальні кошти перекидаю на другі банки та картки, а потім повертаю на рахунок аваль — це вже моя справа. Вони бачать зачислення з моїх інших карток, але ж ігнорують, що я туди теж відправляю гроші. Я відправила банку документи про мої інші картки, кредити, квитанції по оплаті податків ФОП, декларації ФОП, мою кредитну історію за 2023.
В службі підтримки авалю роз’яснили, що я повинна пояснити походження всіх зачислень, починаючи с 1 грн. Я зробила виписку по картці, це було 28 сторінок.
Хочу порадити іншим клієнтам авалю максимально уникати будь-яких транзакцій по Вашим рахункам в авалі, бо будете витрачати час для роз’яснень та Ваш рахунок може бути заблоковано.
Райффайзен Банк
6 квітня 2024, 8:56
Вітаємо.

Перш за все, вдячні Вам за очікування відповіді.

Зазначимо, що Банк не блокує рахунки безпідставно.
Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Ми б не хотіли залишатися осторонь та маємо бажання допомогти із вирішення ситуації, а тому просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

6 квітня 2024, 10:06
В чем конкретно Вы меня подозреваете? Продажа оружия, наркотиков? Отмывание денег? И это при зарплатном проекте в Вашем банке. Позор!
6 квітня 2024, 21:35
Мы Вас подозреваем в финансировании войны , поскольку вы имеете счета в банковской группе , которая является спонсором рашистов !
6 квітня 2024, 10:09
Моя международная компания поддерживает экономику Украины и платит огромные налоги. А Ваш банк, видя высокий уровень зарплат, бросает такие предъявы.
6 квітня 2024, 21:37
Ну и экономику рашки вы тоже решили поддержать , через RBI груп .
natashaGra
natashaGra
6 квітня 2024, 15:23
Если переписка с этим банком есть, можете написать в НБУ , прикрепив переписку . Здесь это не первая такая ситуация
6 квітня 2024, 21:36
К сожалению на данный момент от количества жалоб , по моему мнению растет лишь благосостояние работников НБУ …