неадекватний фінансовий моніторинг

avsat 2 квітня 2024, 12:40
Я є ФОП 2 група Користувався картою фізичної особи, прийшло повідомлення на пошту о блокуванні рахунків за підозрою в тогргівлі зброєю. Приніс в банк податкову декларацію за минулий рік, інформацію про рух коштів в Приватбанку як ФОП 3,7 млн. Зробив опис свого бізнеса — інтернет магазина. Первірка відмовила, хочуть бачити договір аренди, (його не існує бо я власник пиміщення) Накладні співпраці з покупцями. Це занадто бо це не податкова. Закрив рахунок, кошти з карти не повернули 1300 доларів, відправили як Свіфт переказ на приватбанк, але зашла не повна сума 1277 замість 1300. Претензій до працівників відділення не маю, провина в керівництві банку. Чому не можна було отримати кошти через касу?
Райффайзен Банк
2 квітня 2024, 12:45

Нам прикро, що досвід співпраці з Райфом призвів до негативних емоцій. Ми розуміємо, що дане блокування для Вас було неочікуваним, але хочемо зауважити, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Розблокування рахунку в такому випадку можливе після надання документів — це можуть бути виписки з рахунків відправників, в яких відображається що саме за кошти надходили, за рахунок яких Вони Вам здійснили зарахування.

Ми б хотіли проаналізувати ситуацію та допомогти у її вирішенні. Будемо вдячні, якщо Ви надасте Ваші дані в особисті повідомлення, а саме ЄДРПОУ. Докладемо максимум зусиль для індивідуального вирішення питання.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 2 квітня 2024, 12:58
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 8 квітня 2024, 15:45
Вітаємо! Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено.

2 квітня 2024, 12:58
Корисний коментар

2 квітня 2024, 14:28
Смысл? Врядли клиент вернеться к вам — по отзыву понятно это.
7 квітня 2024, 7:09
Хахаха — как это может быть полезным комментарием в контексте отзыва?
natashaGra
natashaGra
2 квітня 2024, 19:14
Такое ощущение, что в этом банке, что в некоторых сидят не очень адекватные работники. Вот в чем выгода банка в отказе клиенту с оборотами в несколько миллионов? Отдел финмониторинга этого банка пора уволить в полном составе за такую работу
khvorost
khvorost
6 квітня 2024, 21:42
А що ви хотіли від рашистського фінмону , дивуюсь Вам) Все П З для рашістської групи на мою думку було розроблено саме в ршці , методічки теж звідти …
8 квітня 2024, 15:45
Корисний коментар
Вітаємо! Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.