Порушення прав клієнта.

Mila50 26 березня 2024, 16:25
Вітаю! Я вже близько 20 років користуюся послугами різних банків, але з таким безчинством як у Райфі стикнулася вперше. Вони порушили закон про банківську таємницю, про захист персональних даних. В результаті я втратила житлову субсидію. Щоб виправити ситуацію я попросила у них довідку про мої фінансові операції (затребував відділ субсидії). Натомість-одні брехливі обіцянки. Вони «розбираються із ситуацією» вже майже 2 місяці. Це при тому, що я попереджала, що довідка мені потрібна терміново. Що це за відношення до клієнтів? Може Райф не зацікавлений у них? Нікому не раджу мати справи з цим не надійним банком! Там працюють одні лише не професіонали.
Райффайзен Банк
26 березня 2024, 16:31

Ми засмучені, що у Вас склалось таке враження! Хочемо зазначити, що безпека наших клієнтів – найважливіший пріоритет Банку. Райф з великою повагою ставиться до конфіденційної (персональної) інформації всіх без винятку осіб, які мають на меті отримати або вже отримують банківські, фінансові послуги.

Маємо на меті велике бажання допомогти із вирішення ситуації, а тому просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
26 березня 2024, 16:52
Кто-то субсидию получает и на депозитах бабки зранит? Государство не  ***