Брехуни!!!

UserBank321 23 березня 2024, 17:08
Заблокували карту ще в кінці грудня (Фін моніторинг)
Розпродував старі товари на олх та отримав 2 платежі від батьків та мами. (Це все відбувалось в Серпень-Вересень).
Скинув я детальний опис на електронну пошту: fin.doc@raiffeisen.ua, після чого в них були додаткові питання спочатку за продані товари на олх, надіслав їм документи, потім запитали за кошти від батьків, також надав документи, після чого прийшла відповідь ви не надали усі документи (що їм саме зараз потрібно не уточнювали). Запитавши, які документи їм потрібно мені не надійшла відповідь. Після чого я вирішив знову зібрати усі ці документи в одне повідомлення і відправив його на raif.help@raiffeisen.ua. Тут мені хочаб відповідали, що моє повідомлення отримано і пішло в роботу, але відповідь я кожного разу отримував +/- 14 днів. Тут теж просили надати НЕІСНУЮЧІ документи з Нової та Укр пошти (позвонивши на гарячу лінію Нової і Укр пошти, записавши на диктофон, що такої інформаціє в них немає і не може бути) після цього знов очікування +/-10 днів. Потім знову питання і так далі.

Звернувшись на відділення працівники сказали мені, що нічим допогти мені не можуть і незнають, що робити в такій ситуації.

В продовж цього усього періоду дзвонив на гарячу лінію разів 50, оператири казали «Протягом дня з вами звяжеться менеджер, який займається вашим питанням», «Протягом 3 годин з вами звяжеться менеджер, який займається вашим питанням»
«Я особисто попрошу мемнеджера, щоб він зв’язався з вами». За весь цей час лише 1 раз до мене справді передзвонили, попросили знову відправити інформацію на пошту: troubleshooting.raifhelp@raiffeisen.ua. Я відправив знову усю інформацію 28.02 на цю пошту.

Сьогодні 23.03 ніхто до мене не дзвонить і ніяких змін немає

Карта заблокована вже 3 місяці (Зарплатна). Дитині 6 місяців, дружина в декреті
Райффайзен Банк
23 березня 2024, 17:11
Вітаємо.

Нам щиро шкода, що у Вас склалось таке враження про обслуговування в нашому банку.

Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. Якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується. Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством.

Ми б не хотіли залишатися осторонь та маємо бажання допомогти із вирішення ситуації, а тому просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код). Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Lolik1837
Lolik1837
23 березня 2024, 18:55
«Карта заблокована вже 3 місяці (Зарплатна). Дитині 6 місяців, дружина в декреті»

Что за дичь? Авто , а сразу же перевести зарплату на другой банк не судьба ? Надо ждать 3 месяца?
2XL
2XL
23 березня 2024, 18:56
Банк якийсь маразматичний. Припинив їм користуватись тільки із за численних повідомлень. Мені ніяких претензій не присилали