Банк без підстав блокує рахунки

dnepryanik 22 березня 2024, 21:17
Заблокували рахунки за декілька поповнень. Як і всі посилаються на пункт тероризму. Але доказів ніяких немає, не відкривайте тут рахунки
Райффайзен Банк
23 березня 2024, 8:53
Вітаємо.

Перш за все, дякуємо за очікування відповіді. Нам щиро шкода, що у Вас склалось таке враження про обслуговування в нашому банку.

Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. Якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується. Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством.

Ми б не хотіли залишатися осторонь та маємо бажання допомогти із вирішення ситуації, а тому Ваше звернення передали в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 24 березня 2024, 15:44
Добрий день! Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено.

З повагою та турботою,

23 березня 2024, 10:17
« Як і всі посилаються на пункт тероризму.»

Почему все те у кого «рыльце в пушку» почему-то вспоминают ТОЛЬКО вторую часть статьи 15 закона Украины. , а именно — про терроризм ?

Автор, а почему вы не вспоминаете , что вам еще могли инкриминировать первую часть этого закона и звучит она так-
«Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом,»

И когда авторы подобных отзывов начинают ныть как им «пришили терроризм» и как бы «забывают» про первую часть , я понимаю, что, скорее всего, у автора явно проблемы с законом и именно по первой части

П.С. А если по сути проблемы — то давно пора понять, что если идем в правовое государство, то банки будут контролировать законность КАЖДОЙ вашей копейки. И это норма. По другому никак
23 березня 2024, 11:41
«одержаних злочинним шляхом» и где факты/доказательства злочинного способа, а? Вы сотрудник банка? Идите дальше комментируйте за копейки, которые вам отстегивают. Таких называют рабами или шестерками
23 березня 2024, 11:53
««одержаних злочинним шляхом» и где факты/доказательства злочинного способа, а? «

Да вы не нервничайте так, факт есть то, что вы ВООБЩЕ не описали ситуацию по какой то причине . То есть зачем-то вам надо было умолчать

Так же есть факт , что вы только что СЕГОДНЯ ЖЕ писали как вас заблочили в другом банке

То есть ДВА РАЗНЫХ банка в одно и тоже время независимо друг от друга , как бы «случайно и без причин «вас заблокировали.

И ЭТО ФАКТ !!!

И фактов достаточно, что бы вывод напрашивался сам — у банков были причины заняться вами. Или вы и через этот банк Айфон с Макбуком продали ?))))
24 березня 2024, 0:59
Видимо у вас ума 0, как у этих сотрудников банка . если я написал в одно время, это не значит, что заблокирован счет в эту дату. смотрите шире умник. сколько таким платят банки? 10 грн в день?
ZtRUSLAN
ZtRUSLAN
25 березня 2024, 8:22
В першу чергу «рыльце в пушку» має Райффайзен Банк. Райффайзенбанк просить надати виписку, яка має розкривати інформацію щодо: «Відправника», «Отримувача» та «Призначення платежу».
Пішов я по банкам де маю рахунки — виписки сформували, але ні один з банків не зміг надати виписку з інформаціїю яку просить Райффайзенбанк.
ПРОШУ Райффайзенбанк — сформуйте виписку по моєму рахунку яка розкриє інформацію щодо: «Відправника», «Отримувача» та «Призначення платежу». ВІДПОВІДЬ — НЕ МОЖЕМО, НЕ МАЄ ТЕХНІЧНОЇ МОЖЛИВОСТІ — АЛЕ ВИ НАДАЙТЕ.
24 березня 2024, 1:00
Я могу еще написать и что? подумаешь, что меня где-то заблочили? просто решил написать и предупредить людей. где-то и разблочили с доказательствами и всё норм.
SergeyNina
SergeyNina
24 березня 2024, 7:38
Сейчас любой перевод на карту свыше 5000 гривен может попасть на проверку или финансовый мониторинг. И он долгий и банк может не принять ваши доказательства или сказать что их недостаточно. Всё зависит от сотрудников банка и их опыта
24 березня 2024, 15:43
Я помилився, банк ввічливий та їх спеціалісти теж. Просто неправильно відправляв доки. Дякую за співпрацю, тут гарні умови по тарифам
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
24 березня 2024, 15:44
Корисний коментар
Добрий день! Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.

З повагою та турботою,
24 березня 2024, 15:45
Так. У вас підтримка краще за інших банків