Не можливо забрати власнi кошти. Жах!!!

Alenka05 22 березня 2024, 13:08
Відділення за адресою: Київ, вул. Драйзера, 6
В мене заблокували картку, щоб не пояснювати усi операцii по картцi, так як iх було дiйсно забагато, вирiшила просто забрати кошти та закрити картку. У вiддiленнi менi пояснили, що впродовж 10 банкiвських днiв моi кошти надiйдуть на той рахунок, який я залишу в заявi. Через пару днiв прийшло повiдомлення про закриття рахунку та почалось довге очiкування своiх же власних коштiв. Пiсля того, як вказаний спiвробiтниками срок пройшов, а грошей ятак i не отримала, знов пiшла у вiддiлення. Менi почали розповiдати якийсь бред, що таких заяв багато, що треба чекати, гроши будуть, коли менi вiдповiсти не змогли, просто будуть колись! Ви що, люди!!! Ви позицiонуете себе як серьйозну фiнансову установу, що це за вiдповiдь: будуть!!! Чому менi не повертають моi власнi кошти!!! Я разраховувала на них. Сумлiнно чекала клятi 10 днiв, яки пообiцяли спiвробiтники банку!!! В мене двое маленьких дiтей! Я, маючи кошти, не можу придбати iжу, тому що Ваш банк менi не повертае мое ж!!!
Райффайзен Банк
22 березня 2024, 13:13
Вітаємо.

Нам щиро шкода, що у Вас склалось таке враження про обслуговування в нашому банку.

Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. Якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується. Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством.

Закриття рахунку зазвичай відбувається протягом 10 робочих днів, проте у випадку, якщо рахунок заблоковано — це може зайняти більше часу, оскільки в процесі задіяні кілька підрозділів банку.

Ми б не хотіли залишатися осторонь та маємо бажання допомогти із вирішення ситуації, а тому просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код). Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 22 березня 2024, 14:04
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 22 березня 2024, 17:47
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено.

22 березня 2024, 14:04
Корисний коментар

З повагою та турботою,
22 березня 2024, 17:47
Корисний коментар
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.