не рекомендую

Maksym . 26 жовтня 2023, 22:43
обратился в данное отделение за покупкою валюты, на что сказали, что покупка валюты сейчас невозможна и делается только под заказ, но заказ возможен только в случае приобретения страховки за 240 грн на 1 месяц. видимо мало того, что банк продает ее по коммерческому курсу, который выше чем у других банков, и зарабатывает на этом, так еще и сотрудники решили план выполнить на данной услуге…
Райффайзен Банк
27 жовтня 2023, 9:05
Добрий день! Перш за все ми вдячні за очікування.

Нам надзвичайно сумно, що візит до нашого відділення викликав у Вас такі емоції.
Придбати іноземну валюту можливо тільки в межах купленої. Для купівлі валюти Вам необхідно звернутися до відділення для уточнення її наявності в порядку живої черги. Щодо замовлення коштів в касі, то призначити зустріч можемо лише для отримання коштів з рахунків наших клієнтів. Менеджер у відділенні може розповісти клієнтам про наявні послуги, розповісти про переваги, але остаточне рішення приймає клієнт.
Також хочемо зазначити, що валюобмін можливо здійснити не виходячи з дому, у Вашому мобільному додатку. Проте є певні обмеження для здійснення цієї операції — 50 000 гривень на місяць. Надаємо Вам посилання на сайт, де зможете відслідковувати курси валют: https://raiffeisen.ua/currency.

Хочемо розібратися у питанні детально та провести аналіз ситуації і спробувати допомогти, а тому просимо надати в особисті повідомлення Ваш ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону.
Будемо вдячні за Ваш зворотній зв'язок, для нас це дуже важливо.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

SergeyNina
SergeyNina
27 жовтня 2023, 0:15
Проще сделать валютообмен в приложении вашего банка , там курс около 37,5 потом с долларовой или евро карты забрать в отделении.
evgenij40
evgenij40
31 жовтня 2023, 13:16
У райфабанка валютообмен до 50000 гривень по курсу 37.5 тількі з депозітом на 3 місяці.Та й де гарантія що за зняття в кассі відділення страховку не витребують,в Полтаві тількі так.Якшо багато хочеш придбати валюти то мінімум 600 гривень треба викласти інакше «ділові відносини» скінчаться.Як на мене вимагання страховкі при придбанні валюти це нікчемно з боку регіонального відділення,при чому це все йде від керівництва.Так що хто хоче то має відносини в такому форматі а хто не погоджуеться то не вгодний кліент.Я не в одному банку не стикався з таким ставленням,не дарма пов’язують з країною-агрессором цей банк,бо обслуговування також як на мене не те де цінять і поважають кліента.