Чому блокують карти

0979271024 13 жовтня 2023, 15:05
Довірила банку свої заощадження. Відкрила карту АТБ.ЗАБЛОКУВАЛИ.просять надати купу документів, чому таке відношення до клієнтів.
Райффайзен Банк
13 жовтня 2023, 15:08

Нам прикро, що виникла така неприємна ситуація. Хочемо зазначити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. Якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно, або надано не в повному обсязі — рахунок блокується.
Ми завжди раді допомогти кожному та вирішити питання в індивідуальному порядку. Просимо Вас написати нам в приватні повідомлення фінансовий номер телефону або ідентифікаційний код для можливості проаналізувати ситуацію. Будемо вдячні за зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

jakiro
jakiro
13 жовтня 2023, 15:15
Не ви перша, не ви остання. Оминайте 10 дорогою
13 жовтня 2023, 15:43
Ви не довірили банку свої заощадження , а проспонсували спонсора війни .
NikolayevichA
NikolayevichA
13 жовтня 2023, 15:45
Ласкаво просимо клуб Розвод-банку)
Fantomas2020
Fantomas2020
13 жовтня 2023, 16:55
Карты АТБ есть у трёх банков. У А-банка по кэш-бэку условия в этом месяце лучше (0,7 % продукты + 0,5% АТБ).
natashaGra
natashaGra
15 жовтня 2023, 12:41
Количество отзывов о блокировке наталкивает на плохие мысли о банке — может обанкротиться решил. Очень много блокировок
15 жовтня 2023, 13:03
Это логично , уйти из страны против которой они участвуют в войне , пусть и пока только деньгами и унести как можно больше …
SergioBrescia
SergioBrescia
31 жовтня 2023, 12:48
Агов спонсори війни? може ви почнете спочатку на мові розмовляти ,а то розвели тут что и как.
а на рахунок документів — то саме ви всі обрали цей фінмон, цей склад ВРУ, цей уряд та цей НБУ який прийняв закони про фінмон та інші. і банки виконують ваші вказівки. головою потрібно було думати , коли галочку за фотографів та тренерів з фітнесу ставили. тепер маєте чесний та чудовий фінмон