Манипуляции з кредитом дубль 2

Alex4766 5 жовтня 2023, 16:39
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Січових Стрільців, 4-Д
Доброго дня! Відкритий споживчий кредит взятий в банку на початку 2021 року і вчасно виплачуванний до початку літа 2023 року перетворився в проблему коли затримався платіж по кредиту приблизно на неділю.Далі був дзвінок фахівця кредитного відділу після якого платежі почали списуватися на початку місяця за попередній місяць і за текущий місяць одночасно.Минулого разу місяць назад https://minfin.com.ua/company/aval/review/336270/ працівник кредитного відділу виправив ситуацію, але вона повторилася, тому що в них так працює программа і їм все одно на моє обурення, чекайте сутки і ми вам повернем кошти на рахунок. Будьте пильними і подумайте чи варто мати справу с таким сервісом.
Райффайзен Банк
5 жовтня 2023, 16:46
Добрий день.

Нам шкода, що у Вас склалось таке враження про наш банк. Хочемо зауважити, що у випадку, якщо платіж на погашення кредиту прострочено, Вам можуть надходити повідомлення та дзвінки від представників банку з нагадуванням про необхідність оплати платежу. Це інформування припиняється після успішної оплати.

У випадку, якщо Ви платіж внесли самостійно, а не за допомогою автосписання з карткового рахунку — протягом деякого часу на картковому рахунку може залишитись блокування, та найшвидший спосіб його зняття, якщо заборгованість вже погашено — за запитом до чату Райффайзен Онлайн, або за дзвінком до банку.

Для більш детального аналізу ситуації передаємо Ваше звернення до менеджера з обслуговування клієнтів, який візьме ситуацію під свій власний контроль та з'єднається з Вами найближчим часом.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 6 жовтня 2023, 16:02
Вітаємо!
На поточний момент маємо інформацію, що питання вирішено. Наш менеджер з питань клієнтського сервісу провів комунікацію з Вами у телефонному режимі та надав пояснення.
Дякуємо за розуміння та цінуємо, що Ви з нами.
З повагою та турботою,

Alex4766
Alex4766
5 жовтня 2023, 18:01
Потрібно працювати і поліпшувати свої сервіси для клієнта , тим паче ця ситуація вже не перший місяць і жодних зрушень немає . Клієнт має платити тільки ту заборгованість яка в нього виникла на день надходження зарплати , а не наперед блокувати суми коштів на рахунках клієнтів
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
6 жовтня 2023, 16:02
Корисний коментар
Вітаємо!
Дякуємо за розуміння та цінуємо, що Ви з нами.
З повагою та турботою,