«Окрема юридична особа»

khvorost 17 червня 2023, 20:52
Відділення за адресою: Київ, вул. Гната Юри, 8
Райф в Україні неодноразово публічно заявляв, що він «окрема юридична особа», я вже не кажу про те що він не згадував від кого він відокремленний)), на мою думку ця «окрема юридична особа», відокремлина лише від законодавства України, та від НБУ.
Може вона має на увазі шо відокремлена від власника (який є спонсором війни — за данними НАЗК), того теж буде не може …
А що каже нам законодавство України з цього привіду?
А ось —
підпунктом 14.1.159 п 14.1 ст. 14 Податкового кодексу термін «пов'язані особи» викладено:
— юридична особа і особа, що має повноваження на призначення (обрання) одноособового виконавчого органу такої юридичної особи або на призначення (обрання) 50% і більше складу її колегіального виконавчого органу чи наглядової ради;
Тобто фактично та юридично RBI, райф Україна та райф в рашке є пов’язаними юридичними особами які усі разом спонсують рашиську агресію …
А шо НБУ, нібити нічого не бачить …, на мою думку за великі гроші …
Я направив запит до НБУ з цього приводу, я вважю — цей банк не може мати банківську ліцензію в Україні.
Чекаємо на відповідь НБУ, обов’язково опублікую її…
Райффайзен Банк
18 червня 2023, 9:02
В першу чергу хочемо подякувати за очікування на відповідь. Ми цінуємо співпрацю з Банком і завжди прагнули і прагнемо будувати відкриті та відповідальні стосунки.
На Ваше звернення щодо внесення Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) австрійського Raiffeisen Bank International до переліку міжнародних спонсорів війни повідомляємо, що це рішення НАЗК жодним чином не стосується українського Райффайзен Банку як окремої юридичної особи й не позначається на його діяльності.
Райффайзен Банк Україна – це український банк та окрема юридична особа, яка зареєстрована і працює виключно на території України за українським законодавством. Банк дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану в Україні і припинив відносини з клієнтами та грошима, що мають російське і білоруське походження. Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора.
Банк продовжує працювати в звичайному режимі, допомагаючи українцям та економіці в умовах війни.
Про підтримку нашого банку заявив 31 березня 2023 року і Національний банк України. Як зазначає у своїй заяві НБУ, «Райффайзен Банк в Україні як системно важливий банк, який сприяє підтриманню фінансової стабільності в країні в розпал війни, має підтримку НБУ. Участь банку в розвитку банківського сектору, економічних програмах та гуманітарних проєктах відчутна і важлива».
До того ж оновлену інформацію про діяльність Райффайзен Банк Інтернаціональ в росії було оголошено Групою РБІ за її щорічних зборах акціонерів 30 березня 2023 року. Група Райффайзен публічно заявила про своє рішення рухатися в напрямку продажу або відокремлення російського банку з Групи.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

17 червня 2023, 21:06
Наивный…

НБУ за 479 дней войны и пальцем не пошевелил по вопросу российских
Альфа(Сенс-банка) Украина и Альфа-банка россия, хотя они более повязаны
между собой, чем банки группы Райффайзен в разных странах, а вы хотите, чтобы
НБУ что-то предпринимал против европейских, а точнее, австрийских банков.
18 червня 2023, 0:56
Под лежачий камень — вода не течет.
18 червня 2023, 7:39
Прикольно звучит…
Наверное и поэтому вы в своих претензиях ни разу не упомянули
фактически российский Альфа (Сенс-банк), но постоянно
вспоминаете только об австрийском бизнесе…
Такая избирательность немного удивляет…
18 червня 2023, 11:58
Я же не могу клонироваться ((, но я постараюсь также принять активное участие в обсуждении Альфы , согласен что она также не имеет права работать в нашей стране.
18 червня 2023, 16:39
Khvorost

Зачем клонироваться.
Просто не забывайте, что Альфа (Сенс-банк) — последний
действующий банк в Украине с российским акционерным капиталом
да к тому же принадлежит попавшим под международные
санкции российским олигархам.
18 червня 2023, 0:55
Спасибо «доктор» , что посоветуете ?)
18 червня 2023, 0:28
Автор отзыва киевлянин. Не позорься, борись с Россией до конца . Не ездь в автобусах МАЗ, так как они Белорусские, не пользуйся скоростным трамваем 1 и 3 около которого живешь так как там трамваи песа уралвагонзавод на маршруте, откажись от русской нефти и газа, ещё открою секрет топливо в Украину идёт с России так как и многие удобрения. Никто не тронет альфу, райф тоже не тронет. Кстати райф ещё нормально обслуживает юриков в отличии от Укрсиббанка и отп которые забили болт на клиентов физиков и частично юриков
18 червня 2023, 0:54
Я не Киевлянен , борюсь с рашкой как вы выразились «до конца» с 2015 года , Не езжу на автобусах МАЗ , не пользуюсь скоростным трамваем и метро (у нас их просто нет) .Из топлива использую электрику и солнечную электрику , по поводу удобрений , те кого я знаю используют норвежские …
Это видимо для Вас с 2014 — где-то там была спецоперация (кстати Порошенко вроде тогда ее так назвал) , а в Киеве все тупо пили бабло (да и сейчас мало что поменялось) , если вы посмотрите список филиалов райфа , а рядом положите ТОП-10 корумпированных стран европы , то они совпадут …
Я хочу жить в Украине и хочу чтобы здесь жили мои дети и внуки … , а для этого надо что-то делать …
18 червня 2023, 7:42
SergeyNina

Вы забыли ещё упомянуть реку Днепр, истоки которой берут
начало на Валдайской возвышенности в смоленской области россии.
18 червня 2023, 0:32
Ещё во многих троллейбусах в Киеве асинхронные двигатели российского производства и практически все вагоны метро откуда?
11 липня 2023, 16:07
Спілкуйся державною мовою !
Lolik1837
Lolik1837
11 липня 2023, 16:48
«Спілкуйся державною мовою «

Читай Конституции Украины , особенно статью 10 , причем не одно лишь первое предложение, как это обычно делают «недалекие»

И вот когда прочитаешь ПОЛНОСТЬЮ статью Конституции под номером 10, то убедишься — на Украине можно «спілкуватися » ЛЮБОЮ МОВОЮ , не только «державною»

Более того — по Конституции Украины ЗАПРЕЩЕНА ЛЮБАЯ дискриминация по языковому признаку .

Так, что свои требования «спілкуватися державною» оставь для себя
Pumbovik
Pumbovik
18 червня 2023, 10:07
Бороться нужно не с ресурсами россии, а с фашистским режимом параноидального диктатора, который пришел ко власти. Достаточно вспомнить историю Германии с Гитлером. Всю шайку нацистов повесили и отправили в пожизненную тюрьму после Нюрнгберского процесса, и Германия стала хорошей демократической страной, тоже самое нужно сделать и в росии с шизофрениками, которые начали войну.
Двигатели, вагоны это все мелочи, вся азия покупает энергоресурсы в россии и будет покупать и до войны очень много промышленных механизмов и электроооборудования изготавливалось и покупалось в россии, тк. у нас наследие совка везде, а город не может просто так позволить выкинуть 2млрд $ на перестройку метрополитена под теже вагоны Alstom
19 червня 2023, 13:53
Судячі з відповіді банку (а йому сказати по суті , як виявилось нема чого) , банк усвідомлює що безпосередньо фінансуе вбивство Українських громадян … Чекаемо на відповідь НБУ.
Не дуже розумію кліентів , які беруть участь у цій вакханалії , то ж не скаржитесь , що цей банк списуе чи морозе ваші гроші .
11 липня 2023, 16:12
Системно важливий для кого? Для НБУ чи для кацапського бюджету, для путлеровських ракеток ? В Україні така ганьба, таке брехливе, цинічне та лицемірне угрупування вже давним-давно непотрібне !
11 липня 2023, 16:34
Звісно в першу чергу для НБУ, бо на мою думку НБУ вважає райф своею коровою, яку доїть.
А у свою чергу заплющує очі на порушення …, наприклад коли банк присвоює гроші кліентів (це вже доведений факт).
Edo Fordex
Edo Fordex
12 липня 2023, 17:18
Усе без винятку, що написано вище, у якійсь мірі справедливо. За законами воєнного часу потрібно було б націоналізувати спонсора агресора. Але проблема у тому, що Райф-Аваль (надалі - ВАФЕЛЬ) — системний банк і поперти його з ринку не так просто. Власники/акціонери — з евросоюзу, з якими не на часі з’ясовувати стосунки та й бізнес у рашці , ну, дуже солодкий)) Он, як заверещав орбаняра, коли до нігтю притисли ОТП (до речі, колишній Райф). «Вишенькою на торті» є той факт, що кістяк НБУ складають вихідці з ВАФЕЛЯ, який спорудила Катюша Рожкова.
Ситуація подібна до ситуації з упц болотяного патріархата: заборонити прямо не можна, але ж можна підняти податки, відключити світло/воду у відділеннях і т.п. Самі підуть. Усе ліберально і законно.