Банкомат не повернув гроші.

0950355502 14 березня 2023, 9:23
Допоможіть будь ласка повернути 500 гривень. Які 06.03.2023.у відділенні м. Мерефа, вул. Дніпропетровська 221 не повернув ваш банкомат.В цему банкоматі ця купюра застрягла, витягнути її без пошкодження було не можливо.Потім банкомат затягнув гроші до себе, не дав чек і незарахував гроші на рахунок картки.На горячій лінії банку пообіцяли що за 5 днів вирішать це питання.Номер спірної транзакції 465073.Строк вирішення вже пройшов. Скількі часу мені ще чекати?
Райффайзен Банк
14 березня 2023, 9:30
Добрий день! Нам дуже шкода, що наш банкомат міг вплинути на Ваші плани та настрій і Вам довелось очікувати на оскарження суми. Техніка інколи може підводити в самий незручний момент.
Наразі заявка знаходиться в роботі профільного відділу. Для уточнення деталей передаємо запит менеджеру з обслуговування клієнтів, після аналізу — з'єднається з Вами протягом дня.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
14 березня 2023, 12:41
Вори отдайте человку его деньги …русский банк еще работает в россии и у нс …какого черта кормите врага!!! закрывайте счета и не связывайтесь с ними
14 березня 2023, 13:47
Мабуть банку потрібні гроші , але не на модернізацію обладнання , а на підримку агресії з боку рашки. Я не розумію людей , які мають рахунки у цьому банку.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
15 березня 2023, 11:52
Доброго дня. Райффайзен Банк Україна є окремою юридичною особою і здійснює діяльність виключно на території України. Банк припинив відносини з клієнтами та грошима, що мають російське та білоруське походження. Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора та дотримуємось всіх встановлених вимог воєнного стану в Україні.
З повагою та турботою,
@RaifHelp
15 березня 2023, 16:05
Правий карман дійсно не лівий, але ж штани тіж самі!
Цей банк (RBI, а Райф його частина) бере рубліки у великих об'емах, та допомогає війсковим єрєфии дуже активно. А ось ці байки про «окрему юридичну особу» заилиште будь ласка для рашкостана, там це примуть )
lana0210
lana0210
15 березня 2023, 12:08
Теперь опять будут кормить завтраками и месяц решать плевый вопрос. мне 4 месяца не могут закрыть счет, постоянно находят новые отмазки, а последнюю неделю вообще игнорируют. Не банк, а беда. Знала бы я раньше что такой дырявый банк, не за что бы не держала деньги на счету