viks111 22 лютого 2023, 18:36
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 27-А
Вчора 21 лютого о 5 годині вечора були викрадені кошти з карти, яка ніколи не використовувалася в інтернеті і ніде не світилася. Була відкрита як додаткова. Було декілька транзакцій в євро, причому таке враження, що мої ліміти хтось скинув до цього. Суми списань дуже великі. Карту заблокували, сказали, що можливо вона була додана в якийсь гаманець до цього і що вони цього не можуть ідентифікувати. А сьогодні уже з іншої карти цього ж банку приходить повідомлення, що її хочуть додати в гаманець. Це те, що вчора не могла ідентифікувати, а сьогодні вже працює виявляється. Враховуючи те, що тут такий же відгук за вчора від іншого користувача, то проблема не в моїх картах, як мені розказує банк, а в безпеці наших данних в банку. Хтось злив данні користувачів шахраям та ще й знав дирки банку в безпеці. Будь ласка не робіть дурнів з ваших клієнтів, поверніть кошти людям й накажіть винних!
Райффайзен Банк
22 лютого 2023, 19:04
Доброго дня.

Нам прикро, що Ви зіткнулись з шахрайством, та запевняємо, що Банк не проводить сумнівних списань, та не передає дані карт третім особам. Ви правильно зробили, що одразу звернулись до банку з інформацією про це списання.
Ми цілком розуміємо Ваше невдоволення та обурення — особливо, коли ситуація виникає несподівано. Та хочемо зауважити, що всі списання банк здійснює згідно запитів, які надходять — і якщо в запиті на списання від сервісу було вказано всі дані Вашої картки, то ми, на жаль, не можемо «відмовити» сервісу в такому списанні.

Для більш безпечного користування, рекомендуємо одразу налаштовувати по картці функцію 3D Secure — за допомогою цієї функції операції в інтернеті виконуються з підтвердженням за допомогою одноразового коду, що надсилається на Ваш номер телефону, та без введення даного коду буде неможливо провести операцію.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

22 лютого 2023, 19:53
Как уберечь свои личные средства от воровства с карт банка Райф.

Краткое описание в моём блоге по ссылке:
Lolik1837
Lolik1837
23 лютого 2023, 5:33
« Враховуючи те, що тут такий же відгук за вчора від іншого користувача, то проблема не в моїх картах, як мені розказує банк, а в безпеці наших данних в банку»

Или , что более вероятно, что один и тот же пользователь создает множество ников и пишет схожие отзывы.
И теперь, в связи с этим, возникает вопрос- А БЫЛ ЛИ МАЛЬЧИК ? А была ли на самом деле эта ситуация , описанная в отзыве ?
23 лютого 2023, 20:53
Уявляєте була!
23 лютого 2023, 20:53
Теж саме 21 лютого 2023 о 18:44. Усі під чисту.

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Банк не захищає ваші кошти, шахраї списали гроші з карти без будь-якого мого підтвердження