Жахливо!!! Катівня!

mikchik 28 січня 2023, 1:56
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Європейська, 7-А
Прийшли у цей, недобанк оформити дебетну гривневу картку для оформлення доларового депозиту на 2 тисячі, їх гієни разом з очільницею відділення почали допитувати у нас чи працюємо ми, де працюємо, скільки заробляємо, чи є справки про зарплатню з собою, скільки ми плануємо заробити у наступному році, що ми їмо і на котрі кошти живемо… Мені здалось, ще трохи і вони почнуть нишпорити у мене по кишенях і рахуватимуть зуби у мене в роті. Залякують фінмоніторингом. Такого пахабного відношення ми ніколи не зустрічали у банках. У відділенні ні душі, і тепер мені зрозуміло що до цього недобанку ніхто не йде, а вони бісяться. Бовдури зі знущаннями над потенційними клієнтами. Обходжу десятою дорогою. Дурдом. Катівня, а не банк.
Райффайзен Банк
28 січня 2023, 8:57
Доброго дня, перепрошуємо за тривале очікування відповіді.

Нам дуже прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності, проте хочемо пояснити чому так відбувається. Дійсно під час відкриття рахунку необхідно надати документи, а саме: 1. Паспорт громадянина України з відміткою про реєстрацію (оригінал) або ID-картка + довідка №13 щодо місця реєстрації або витяг з Єдиного державного демографічного реєстру. 2. Довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру платника податків (оригінал). Якщо Ви здійснюєте відкриття приватного рахунку, то у такому випадку необхідно надати документ, що визначає Ваш фінансовий стан.
У нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону)

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Lolik1837
Lolik1837
28 січня 2023, 7:12
??? Автор ну вы кадр еще тот)))

Да это нормальная практика при открытии карты , хоть дебитной, хоть кредитной.
У вас спрашивают официальное место работы , вашу зарплату, могут даже спросить есть ли у вас движимое и недвижимое имущество .

И это не прихоть ОДНОГО ЛИШЬ РАЙФФАЙЗЕНА .

У меня лично, карты семи украинских банков, кредитные, дебитные. И ВО ВСЕХ этих банках при открытии карты банки задавали мне эти же вопросы.

А вы как будто с Луны свалились или всю жизнь в пещере прожили, а теперь решили с нее выйти , что бы открыть карту в Райффайзене , и с удивлением узнали, что в банках вопросы задают при открытии карты
SergeyNina
SergeyNina
29 січня 2023, 9:00
Все банки это спрашивают и так было всегда. Справка о доходах нужна для финмониторинга без этого сейчас никак
Danilich
Danilich
30 січня 2023, 10:59
Похоже вы в банках давно счета не открывали, анкета-опросник уже лет 10 заполняется самостоятельно либо сотрудником банка с ваших слов. Просто раньше на нее многие банки ложили болт и заполняли формально лишь бы было, то щас банки очень тщательно взялись за KYC, за изучение нового клиента, а райф тем более.
Я в райфе проходил этот опрос, и сейчас через него провожу большие суммы без вопросов со стороны банка
vinto1
vinto1
8 лютого 2023, 5:50
Підтримую автора. 3 місяці переписуюсь банком про відкриття рахунку. Чекаю на відповідь. Надав всі документи про походження грошей.Пізніше все розпишу. Чернігів