помощь по программе єПідтримка не выплачена банком до сих пор!

Slando 18 травня 2022, 1:03
Банком до сих пор не выплачена помощь в 6,5 тыс. грн по программе єПідтримка, хотя уже более 35-ти дней, как банк получил средства от Министерства экономики (информация из телеграм-бота МинЭкономики). Как так можно? Да еще и во время войны? Вот уж точно, кому война, а кому — мать родная…
Райффайзен Банк
18 травня 2022, 10:37
Доброго дня!
Ми розуміємо, що ці кошти не були б для Вас зайвими, тим паче у такий складний час. Проте хочемо звернути Вашу увагу, що дані виплати надаються Міністерством Економіки, а не самим Банком. Наразі дійсно, такі ситуації можуть траплятися у зв'язку з тим, що Міністерству не вистачило фінансування. Зараз це питання знаходиться на розгляді, потрібно очікувати, подібних звернень наразі дуже багато, але до Банку кошти не надходили.
Банк зараховує кошти день в день, не пізніше наступного дня після отримання коштів, якщо кошти надійшли в операційний час Банку.
Напишіть нам Ваш ідентифікаційний код в особисті повідомлення — перевіримо по Вашим рахункам інформацію.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

Lolik1837
Lolik1837
18 травня 2022, 5:12
«хотя уже более 35-ти дней, как банк получил средства от Министерства экономики (информация из телеграм-бота МинЭкономики). «

Что за чушь? По все стране у всех банков нет денег на эту программу и люди свои деньги месяцами ждут , а вот только у Райффазен, оказывается , деньги есть)))

Такое уже несете .
18 травня 2022, 10:21
Slando

Бот минэкономики вам нагло соврал
и ему за это враньё ничего не будет.

Ведь он же всего-лишь бот.

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / помощь по программе єПідтримка не выплачена банком до сих пор!