Мошенник 4149 5100 9934 3412 Александр

Kirriilll 13 жовтня 2021, 21:33
Здравствуйте, друзья. Хочу Вам сообщить, что этот 4149 5100 9934 3412 Александр является мошенником. После перевода денег кормит обещаниями, что отправит товар, а потом блокирует и удаляет всю переписку и свою информацию. Удалось сохранить номер его карты. Будьте осторожны…
Райффайзен Банк
13 жовтня 2021, 22:13
Доброго вечора! Для того, щоб ми мали можливість зафіксувати інформацію, передати її до уповноваженого підрозділу та в подальшому вжити відповідні заходи, просимо Вас повідомити ( можна в особистих повідомленнях) дату та суму переказу, який Ви здійснили на картку, та своє прізвище та ім'я.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

mariamaria
mariamaria
17 вересня 2022, 12:50
5168 8727 7444 8038 Міхунов Сергій шахрай на ОЛХ, узяв предоплату коштів на картку,але ліків так і не привіз! Народився в Донецьку, наразі мешкає у Львові з дружиною Оксаною Семеніною, за адресою Білоцерківська 2а кВ 3!
Володимир Божеску
Володимир Божеску
30 жовтня 2023, 22:57
Доброго вечора, хочу повідомити про шахрайство було оголошення в ОЛХ на ім'я Олександр Онуфрієнко узгодили з ним що відправлю передоплату 300грвень і він відправить посилку так і не відправив каже що пізніше ітд сьогодні другий день заблокував в олх оголошення ,деактевував розміщений товар в олх номер його карти 4149510099077414, його мобільний номер 0985143966, гроші відправи йому о 12:54 надіюсь ви зможете повернути мені гроші, маю всі необхідні скріншоти
Валерий Зеленый
Валерий Зеленый