Шахрайство обман і приховання інформації з сторони банку.

Ttaarraass 3 жовтня 2021, 21:13
Здійснював поповнення картки іншого банку з картки аваль. На рахунку аваль було рівно та сума яка потрібна + 3 грн. Щоб перестрахуватися якщо будуть приховані додаткові комісії і система не дасть зробити переказ бо недостатньо коштів. Отримав код підтвердження операції смс від банку, де було 6 цифр коду і сума. Після підтвердження переказу на рахунку залишилось 3 грн. Класно подумав навіть 3 грн комісії не зняло. Зайшов через кілька днів у виписку і розчарувався побачивши від'ємний баланс рахунку.

Банк свідомо приховав інформацію про комісію в момент операції. Нарахував її пізніше загравши рахунок в мінус — інформації ніякої про це не було. Випадково побачив зайшовши в онлайн банкінг, якщо б не заходив і пройшло більше часу то сума за від'ємний баланс нарахувалась ще більша ніж.

Банк розраховує на не обачність клієнтів. Приховує інформацію, нараховує скриті комісії в тихаря. Постійно шукає нові способи обману своїх клієнтів.

Ще раз переконався що цей банк не чесний та є легальним шахраєм.
Райффайзен Банк
4 жовтня 2021, 11:38
Доброго дня! Дякуємо, за Ваш відгук, хоч і дуже прикро, що він негативний. Банк жодним чином не приховує комісії, інформація про них вказана в тарифах, які розміщені на сайті Банку. За операції, проведені на сторонніх сайтах, дійсно, в момент списання коштів, утримується комісія в розмірі 1%+5 грн. В той же час. ми цінуємо довіру наших Клієнтів, та готові повернути Вам разово списану комісію, при цьому в подальшому просимо враховувати при проведенні операцій, що необхідно також залишати на рахунку суму коштів, для сплати комісії.
З повагою та турботою,
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Шахрайство обман і приховання інформації з сторони банку.