Шахрайство

Tatiana2612 2 жовтня 2021, 21:16
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Замостянська, 35
Доброго дня, ось яка сталась неприємна ситуація з райффайзен банком, в ночі з четверга на п’ятницю в мене з карточки викрали 1200 грн, система безпеки спрацювала лише на останніх 20 грн, я звернулась в банк на гарячу лінію, мені відповіли, що записали заяву на розслідування і сказали, щоб я отримала нову картку, мені сказали, що в більшості випадків не віддають гроші, я зціпивши зуби стала надіятись на краще, сьогодні днем мені відписав банк з роз’ясненням куди пішли гроші, але мені байдуже, яка схема в цих шахраїв. Мені обікрали всі 2 картки!!! Я хочу, щоб мені вернули всі гроші, а не давали солодкі обіцянки. Здійснено ряд платежів, котрі я не здійснювала, нікому не давала ні код CVV, ні пароль від неї. В Україні набирають обертів справи з шахраями і ви як банк повинні першими реагувати на такі новини, а саме піднімати рівень безпеки для ваших клієнтів. Чому я повинна терпіти те, що мої рахунки чистять? Якщо мої гроші не вернуться я буду звертатись у новини, до Національного банку України, щоб на мою заяву відреагували. Тому чекаю ваших дій, щодо моєї справи
Райффайзен Банк
3 жовтня 2021, 11:45
Доброго дня! Здійсню запит колегам, щодо виниклої ситуації та, після отримання інформації, надам коментарі щодо можливості перегляду рішення.
З повагою та турботою,
@RaifHelp
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 4 жовтня 2021, 18:31
Доброго дня! На жаль, прийняте Банком рішення перегляду не підлягає. За допомогою Вашої картки оформлена підписка на сайті, на користь якого здійснювались платежі. Змушені повідомити, що оформлення підписки можливо виключно з введенням даних картки та підтвердження з допомогою коду, які повинні бути відомі лише власнику рахунку, та мають не розголошуватись іншим особам. Перевірити наявність підписки можливо-за допомогою «Play Market- платежи и подписки-подписки». З повагою та турботою, @RaifHelp

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex