MyViking 28 липня 2021, 16:35
Мелочь, но жутко неприятно … Но ведь сума может быть и больше … И снимут без вашего ведома. А ситуация в следующем — 25 числа муж мне перебрасывает 5000 грн на карту, при этом на карте и так был положительный баланс, 25 числа я снимаю с карты 5000, при этом на карте + 400 грн … А потом случайно захожу в приложение и вижу, что оказыввется 26 у меня снято в счёт кредита 9 грн. на горячей линии объяснение гениальное — просто система так обработала платеж, она видела что вы сняли 5000 грн, но не видела что положили и у вас потому и возник минус. Такого бреда я не встречала ещё не в одном банке. Я только начала пользоваться вашим банком, но вы даже меньше месяц испортили мнение о вас, что убеждает меня прийти закрыть у вас счёт, а то вдруг завтра ваша система ещё что-то не увидит… А видит она как все оч странно. 25 числа увидела снятие, а зачисление не увидела. Хотя в терминале перед снятием денег баланс был больше 5000
Райффайзен Банк
28 липня 2021, 16:44
Доброго дня!
Доброго дня! Погоджуюсь, що фактично сума вже внесена та вона відображається в балансі. Проте система це побачить лише після того, як сума відобразиться в виписці по рахунку (ця умова передбачена договором). Це може зайняти декілька днів. А перевіряти виписку Ви з легкістю можете в Райффайзен онлайн – декілька кліків і вже перед очима. Також, звертаю Вашу увагу, що підгрузка буде швидшою, якщо проводити поповнення через наші сервіси: Райффайзен Онлайн, сайт Райфу, депозитний АТМ. При цьому, оскільки Ви лише почали користуватися нашими послугами і, можливо не всі умови були Вам повністю роз'яснені, в якості лояльності готові розглянути питання про повернення списаних коштів, якщо зазначите свій ідентифікаційний номер (можна в особистих повідомленнях). І на майбутнє ми готові розібратися в будь-якій ситуації і врегулювати її на користь Клієнт, якщо це можливо.
З повагою та турботою про Вас, @RaifHelp

RosNaz
RosNaz
29 липня 2021, 8:14
Это бред. Ни в одном банке нет такого, как Вы описали.

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Хуже банка нету, с вас спишут деньги за мифический кредит при положительном балансе