YuliaHURY 26 липня 2021, 11:39
Відділення за адресою: Тернопіль, вул. Гетьмана Мазепи, 3
Уже декілька разів опинялася в цікавій ситуації в магазині з карткою Актив+. Бачте, нове правило: смски про стан рахунку надходять тільки коли сума, яку списують, перевищує 100 грн. Якщо купувати щось на меншу суму — актуального стану рахунку не дізнаєшся. Додаток — просто жах, потрібно щодватижні, якщо не частіше вводити пароль, бо неможливо спростити аутентифікацію для користувача. Зрештою, невже Райффайзен вважає, що всюди повинен «ловити» Інтернет…
Райффайзен Банк
26 липня 2021, 11:49
Доброго дня! Дякуємо за відгук, хоч і дуже прикро, що він негативний. Передамо колегам, для врахування при подальшій розробці процесів інформування. Наразі Ви можете налаштувати PUSH -повідомлення або перевіряти залишок в додатку. Вхід в додаток Ви можете налаштувати по біометрії або за допомогою ПІН-коду. В разі виникнення складнощів з налаштуванням або додаткових питань, просимо написати нам в чаті системи «Райффайзен онлайн» або зателефонувати до Інформаційного центру.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Не повідомляють справжній стан рахунку, хоч послуги і коштують дорожче, ніж в інших банках