Райфайзен мошенники

andron1973 22 липня 2021, 18:15
Оформил у них карту райфайзен АТБ. Карта не кредитная. Пополняешь ее и оплачиваешь покупки в АТБ со скидкой. Решил посмотреть в приложении выписки по карте и о… л!!! С меня списали проценты за использование кредитного лимита. Карл!!! — кредитного лимита!!!Мои деньги — это уже их кредит. Сношу эту карту
Райффайзен Банк
22 липня 2021, 18:26
Доброго вечора! На дебетній картці, дійсно, може виникати недозволений овердрафт внаслідок списання комісій, фактичного зарахування коштів протягом 3-х днів з моменту поповнення, пізнього списання та в інших випадках. При цьому, виникнення овердрафту та утримання процентів за користування ним передбачено Правилами користування рахунком, які розміщені на сайті Банку за посиланням: https://raiffeisen.ua/documents/privatnim-osobam-ta-premium-klientam/pravila-obslugovuvannya. Для отримання детальних роз'яснень саме по Вашому рахунку та вирішення виниклої ситуації, просимо Вас написати в чаті системи «Райффайзен онлайн». На жаль, інформації викладеної Вами тут, не достатньо для перевірки, крім того, надавати інформацію по рахункам Клієнтів на загальнодоступному сайті не можемо, щоб не допустити розголошення банківської таємниці.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 23 липня 2021, 18:42
Доброго вечора! Банк прийняв рішення про разове повернення коштів, списаних як процент за недозволений овердрафт. При цьому, просимо Вас все ж таки звернутися в чаті системи «Райффайзен онлайн» або до Інформаційного центру Банку та отримати інформацію про причини його виникнення та способи запобігання цього в майбутньому. Сподіваємось, що в подальшому користування нашою карткою викликатиме виключно позитивні емоції. З повагою та турботою про Вас, @RaifHelp

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex