Картка АТБ від Райфу

Vira2021 22 липня 2021, 9:06
Отримала картку АТБ від Райфу, активувала її, поповнила рахунок, проте розрахуватися нею у магазині не змогла! Служба підтримки клієнтів зареєструвала звернення, підтвердила, що карта активна, з нею все добре, немає запитів із магазину АТБ. На гарячій лінії АТБ запропонували телефон банку для вирішення ситуації. Через декілька днів знову намагаюся розрахуватися карткою АТБ від Райфу, отримати знижки, прийняти участь у акціях, як кажуть — «не судьба»! Знову телефоную у службу підтримки клієнтів банку. Щодо першого звернення — інформація відсутня. Запропонували перевірити карту в інших магазинах: може немає інтернету, може на карті є якісь пошкодження. Після моїх обурень запропонували перевипустити карту. Питання: таку послугу банку можна назвати банківською послугою? Банк стежить за якістю випущених карт і чому я як клієнт повинна мати такі незручності і по півгодини на день по телефону з’ясовувати, що мені робити?
Райффайзен Банк
22 липня 2021, 9:12
Доброго ранку! Згодні з Вами, що така ситуація є неприпустимою. Приносимо вибачення за завдані незручності та просимо дозволу детально розібратися в ситуації. Для цього просимо вказати номер з якого зверталися до Інформаційного центру та дату звернення. Проаналізуємо ситуацію та спробуємо вирішити її в найкоротший термін.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

mary27
mary27
22 липня 2021, 9:52
Т. е. «Райффайзен недобанк «Аваль» выпускает неработающие карты? Вот клоуны!