От этого банка хочется бежать

Здравствуйте! В который раз питаюсь дозвониться, по пол часа не выдерживают нервы и отключаюсь, операторы заняты. Но Проблема в том что хочу дозвониться и спросить почему я каждый месяц (на протяжении трёх месяцев) не могу обналичить деньги в банкомате? Банкомат пишет о каком-то лемите! Что за лемит если я в прошлом месяце каким то чудом дозвонилась до оператора, было тоже самое она сказала что сняла лимит! В этом месяце тоже самое! В этом банке работают вообще адекватные люди? Извените, ну просто нет слов!!! Шарашкина контора!!!
Райффайзен Банк
7 квітня 2021, 19:34
Доброго дня! Згодні з Вами, що довго очікувати на лінії – це не припустимо і тут немає ніякого сенсу виправдовуватись. Дійсно прикро, коли наші клієнти вимушені інколи через це витрачати власний час. Проте маємо на це об’єктивні причини – зазвичай це пов’язано з різким та неочікуваним збільшенням звернень клієнтів. Зі своєї сторони докладаємо максимум зусиль для скорочення часу очікування. На жаль, перевірити Ваш рахунок і надати коментарі щодо встановлених лімітів та, за потреби, змінити їх за Вашим відгуком на загальнодоступному сайті, не можемо. Змушені просити Вас спробувати повторно зателефонувати до Інформаційного центру з фінансового номеру і дочекатись з'єднання з оператором.
З повагою та турботою про Вас,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 7 квітня 2021, 21:43
Доброго вечора! Додатково в особистих повідомленнях надали консультацію щодо можливості встановити ліміт самостійно, якщо користуєтесь системою Райффайзен онлайн. Дуже зручно та швидко.
З повагою та турботою про Вас,

7 квітня 2021, 21:31
Неужели в отделениях такого уважаемого банка нельзя установить лимиты по карте клиенту на постоянной основе…
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex