Дуже, дуже повільний і скупий банк.

Denain 25 березня 2021, 18:03
Декілька місяців тому відкрив рахунок за акційною пропозицією. Умови насправді такі собі, але зацікавила можливість безкоштовно знімати готівку та невеличкий (0,5%) кешбек, що розповсюджується на Інтернет платежі. Ну, про те що кешбек не стосується комуналки, то я сам «прогледів». Необхідність постійно тримати на рахунку 2 тис. гривень для безкоштовного обслуговування — попереджали. Але ці марудні, по декілька діб «обробки» будь яких платежів та навіть поповнень … дістало! Якщо ти перерахував гроші на свій же рахунок, або поповнив карту готівкою в терміналі, то навіть якщо вони нібито доступні, насправді вони все ще «в обробці» і насправді ви маєте шанс залізти в овердрафт (штраф), або принаймні в «недоторкані» дві тисячі гривень і обслуговування картки стане платним — 36 грн. Тобто, складається відчуття, що тактика банку в очікуванні, щоб клієнт щось наплутав і дав привід себе трішки «обібрати». Кешбек… нудний і теж на диво скупий. Оскільки багато інших банків мають набагато цікавіші кешбеки, накопичити навіть ці 50 гривень за півроку… не просто, а через пів року бонуси починають згорати. Ну і «вишенька на торті». Кожний місяць знімають одну (одну, Карл!) копійку за обслуговування
безкоштовного (!!!) рахункуу, на якому лежать мінімум дві тисячі гривень і за які банк не сплачує жодних відсотків. Не шкода, але дивним чином дратує і викликає огиду. Маркетинг рівня «бог»! Агов Аваль, ваші маркетологи в Оксфорді не навчалися? 😂😂😂
Райффайзен Банк
25 березня 2021, 18:17
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук, хоч і прикро що він негативний, адже ми стараємось надавати якісні послуги нашим клієнтам. Стосовно кешбеку: окрім стандартних 0,5% Банк періодично пропонує також індивідуальний (до 20%). А зараз майже для всіх акційна пропозиція — 1,5%, що хоч і не багато, але приємно:) Щодо зберігання на рахунку 2000,00 грн. постійно, то, якщо Ви активно розраховуєтесь карткою (на загальну суму від 2000,00 грн. на місяць) то Ви, окрім отриманого кешбеку, ще й комісію не сплачуєте (навіть якщо залишок на рахунку менше 2000,00 грн.), а копійка знімається лише в перший місяць. Відносно строків зарахування погоджуємось, що фактично Ви вже внесли суму та вона відображається в балансі. Проте система це побачить лише після того, як сума відобразиться в виписці по рахунку. Це може зайняти декілька днів. А перевіряти виписку Ви з легкістю можете в Райффайзен онлайн – декілька кліків і вже перед очима! Скорішою буде підгрузка, якщо проводити поповнення через наші сервіси: Райффайзен Онлайн, сайт Райфу, депозитний АТМ.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

mary27
mary27
25 березня 2021, 19:32
Хотите нормальный кэшбек с коммуналки и бесплатное снятие наличных — запилите «ToDoBank» от «Мегабанка»:
1% кэшбека с покупок и коммуналки, 6% на остаток, бесплатное пополнение через «ИзиПей».

А эта колхозная сберкасса не нужна, лучше их акций на бирже купите.
Обещали 3,3 коп дивидендов на акцию)
OkeyDoki
OkeyDoki
25 березня 2021, 19:39
Вопрос в другом зная все условия зачем вы тогда картой пользуйтесь?

Вы случаем в Оксфорде не учились тогда?.
Denain
Denain
26 березня 2021, 13:20
Я вполне конкретно написал, привлекла возможность снятия наличных без комиссии. Но учитывая трёхсуточную задержку, то и эта фишка теряет главный смысл. Нет, я в Оксфорде не учился, о чём сожалею.
Андрюха Луганський
Андрюха Луганський
27 березня 2021, 16:16
Кстати насчёт остатка в 2к гривен чтоб не платить абонплату. Не обязательно цеьлый месяц держат на счёте минимум двушку. Расчет идёт усреднённый. Т. е. 10.000 грн. полежавшие 1 день равноценны 2.000 в течении 5 дней. 15−16 тысяч полежавшие 4 дня — закрывают месячное требование по остатку.