Клиентоориентированность

02Lubela 5 березня 2021, 16:44
Відділення за адресою: Чернігів, пр-т Миру, 29
Ужасный сервис: на горячую линию сложнее дозвониться, чем в Америку, банкинг вечно не работает: пишут, что будет доступен с 16.00, заходишь-не работает уже до 17ти и так могут по несколько раз. все глючит, смс о тратах не приходят, но деньги за это снимают чуть ли не с минутной точностью. И вечно какой-то минус на карте, типа: прошла оплата, а это вычли проценты за что-то…Такая крупная компания, а такая не организованность… Один плюс-хорошее обслуживание в банке.
Райффайзен Банк
5 березня 2021, 16:53
Доброго дня! На разі, дійсно, спостерігаються сбої в роботі системи «Райффайзен онлайн» та в зв'язку з цим збільшилося навантаження на Інформаційний центр і тимчасово виникають черги. Приносимо Вам вибачення за завдані незручності. Що стосується списання комісій за послуги та виникнення недозволеного овердрафту, для надання коментарів необхідно ідентифікувати Вас, як власника рахунку, та перевірити інформацію по рахунку, а також факти надходження СМС-повідомлень. Це можливо, якщо Ви зателефонуєте нам до Інформаційного центру, або звернетесь в чаті системи «Райффайзен онлайн»
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp