Банк совсем не ценит своик клиентов!

Rodion77 25 лютого 2021, 9:09
Я клиент банка Аваль столкнулся с такой проблемой, исполнительная служба наложыла арест на щет из-за административного штрафа банк заблокировал щет и уже пол года не могут деньги которые на щету заблокированы уйти на исполнительную службу. Банк для етого не чего не предпренимает письмо отправленное исполнительной найти не могут контактолв не каких отдела по снятию арестов не дают говорят что не чего не получали ведут себя так какбудто я не клиент, а кто-то с улицы проошу какуюто свою личную просьбу решыть. Как банк рекомендовать не могу, не знаю что делать, буду советоватся с юристами и готовить позов в суд, из-за етого ареста не могу сделать зарплатную карту и получать зарплату третий месец, ето ущемление моих прав.
Райффайзен Банк
25 лютого 2021, 9:19
Доброго дня! Нам прикро, що виникла така ситуація, а також за те, що у Вас склалося негативне враження про роботу Банку. Мусимо зазначити, що накладення/зняття арешту на рахунки клієнтів здійснюється, виключно, на підставі надісланої постанови до Банку. Списання коштів на користь стягувача також можливе, виключно, в разі надходження належним чином оформленої платіжної вимоги. Просимо Вас звернутися до виконавчої служби для з'ясування інформації, чи дійсно відправлялася така вимога, за можливості запросіть номер відправлення. Також, Ви можете написати нам в чаті системи Райффайзен онлайн, ми перевіримо надходження платіжних вимог/документів на зняття арешту та надамо детальну інформацію та рекомендації щодо подальших дій.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

Rodion77
Rodion77
25 лютого 2021, 9:24
Выконавча все отправила и заделала для того чтоб арес снялся, вся задержка в банке.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
25 лютого 2021, 9:27
Доброго ранку! Вкажіть, будь ласка, в особистих повідомленнях свій ідентифікаційний номер та номер відправлення від виконавчої, перевіримо повторно та надамо інформацію.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp