Банк мошейников

Mila1985Cfic 14 січня 2021, 23:54
Я одинокая мать двоих детей и аваль банк не законом удерживает социальные выплаты которое платит государство. На все обращения в банк и к операторам банка результатов нет на каком основании они удерживают. Всем кто страдает от не законных действий этого банка рекомендую обращаться на горячую линию НБУ, пускай они их наказывают штрафами.
Райффайзен Банк
14 січня 2021, 23:59
Доброї ночі! Запевняємо Вас, що дуже хочемо розібратись в ситуації та надати Вам пояснення, але, на жаль, з викладеного Вами не зрозуміло, що саме утримує Банк з Ваших виплат. Просимо детально описати ситуацію та додатково надати свій ІПН в особистих повідомленнях. Обов'язково все перевіримо та надамо коментарі.
З повагою та турботою про Вас,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 18 січня 2021, 11:28
Доброго дня! Маємо інформацію, що питання отримання коштів вирішено Вами у відділенні. Також працівниками відділення надані роз’яснення стосовно того, як діяти в подальшому. Запевняємо Вас, що ми завжди намагаємось допомагати нашим Клієнтам вирішувати будь-які питання, але в той же час змушені неухильно дотримуватись норм законодавства.
З повагою та турботою про Вас,

RaiffaizenAlex