Банк через термінал вкрав гроші і неповиртає

158915 30 грудня 2020, 13:52
24 грудня поповняв свою картку в терміналі в одному з відділень банку гроші термінал забрав, а на картку не зарахував — вкрав. звернувся відразу на гарячю лінію банку сказали протягом трьох днів. пройшло вже шість днів, а гроші неповертають. Телефонував декілька разів на гарячу лінію оператори кажуть чекайте або взагалі кидають слухавку. Я ущо банк дає кредит він проценти бере відразу, а моїми грошима користується даром. Яж невинен що в банка поломаний термінал. Скільки ще чикати. Бутьте клієнти банку обережні щоб у Вас банк не вкрав Ваші гроші. Сьогодні сказали що іймовірно моє звернення будуть розглядати після нового року
Райффайзен Банк
30 грудня 2020, 13:58
Доброго дня! Ми обов'язково розберемося в даному питанні та надамо Вам коментарі. Але для цього просимо вказати номер заявки на спірну операцію або ідентифікаційний номер в особистих повідомленнях Банку. Дана інформація необхідна для можливості здійснити перевірку.
З повагою та турботою про Вас,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 31 грудня 2020, 16:33
Доброго дня! Приносимо вибачення за завдані незручності та за необхідність очікування. Запевняємо Вас, що завжди намагаємось вирішувати подібні питання в найкоротший термін але іноді ситуація потребує додаткової перевірки. Наразі, Ваше питання позитивно вирішено, перевіряйте інформацію по рахунку. З наступаючим Вас святом.
З повагою та турботою про Вас,

30 грудня 2020, 19:49
В баеку при винекненні проблем з клієнтом не спішать вирішувати в них тільки відмовки та затягування часу. Банк шахраїв і брихунів
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
31 грудня 2020, 16:33
Корисний коментар
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Банк через термінал вкрав гроші і неповиртає