Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Райффайзен Банку: Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 35

Адреса:
Черкаська область, Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 35
Телефон:
0 800 500-500
Час роботи:
Пн-Пт: 08:30-17:30 (каса: 08:30-17:00), Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зарегистрироваться . Реєстрація займає близько 30 секунд.
3
30 грудня 2020, 13:52
24 грудня поповняв свою картку в терміналі в одному з відділень банку гроші термінал забрав, а на картку не зарахував — вкрав. звернувся відразу на гарячю лінію банку сказали протягом трьох днів. пройшло вже шість днів, а гроші неповертають. Телефонував декілька разів на гарячу лінію оператори кажуть чекайте або взагалі кидають слухавку. Я ущо банк дає кредит він проценти бере відразу, а моїми грошима користується даром. Яж невинен що в банка поломаний термінал. Скільки ще чикати. Бутьте клієнти банку обережні щоб у Вас банк не вкрав Ваші гроші. Сьогодні сказали що іймовірно моє звернення будуть розглядати після нового року
Коментарі (2)
Ответ банка
Райффайзен Банк
30 грудня 2020, 13:58
Доброго дня! Ми обов'язково розберемося в даному питанні та надамо Вам коментарі. Але для цього просимо вказати номер заявки на спірну операцію або ідентифікаційний номер в особистих повідомленнях Банку. Дана інформація необхідна для можливості здійснити перевірку.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp
1
10 березня 2020, 19:15
З 2012 року роботодавці навязали цей банк, була також до зп картки і кредитка, якою я декілька разів скористався. В 2016 році закрив кредит, але по рекомендації працівника банку з невеликим надлишком, через три-п’ять днів ходив разом з дружиною(про що вона теж пам’ятає) пересвідчитись, чи не дорахували ніяких копійок і написав заяву про закриття кредиту., з того часу пройшло 3,5 роки і тут мені почали телефонувати з компанії Вердикт і вимагати сплатити заборгованість 1280 грн яку вони викупили в банку. Я звернувся у відділення банку, щоб розібратися з даною ситуацією, але мені сказали, що так як всі мої рахунки закриті, то вони не взмозі побачити, як з’явилася заборгованість, але повідомили, що дійсно заборгованість була...і що вони її продали. На запитання, чому банк на протязі 3,5 років не зв’язався зі мною, звірили мій номер телефону, який я не змінював і порекомендували на сайті Авалю писати скаргу… Заборгованість я сплатив, але побачивши сьогодні в відділенні дідуся зі схожою ситуацією та начитавшись відгуків з аналогічними проблемами, зрозумів, що схема розводу процвітає, надіюсь в подальшому не доведеться знову мати справу з цим банком.
Коментарі (1)
Ответ банка
Райффайзен Банк
11 березня 2020, 12:06
Доброго дня, шановний Станіславе Валерійовичу!
Інформування про поточний стан заборгованості є правом Банку та здійснюється у відповідності до процедур які розроблені в Банку. Якщо заборгованість відступлено, в подальшому, з будь-яких питань, необхідно звертатися до нового кредитора.
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Райффайзен Банку за адресою Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 35. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Райффайзен Банк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Райффайзен Банку розташованому за адресою  Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 35- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.