Не можу тиждень отримати зарахування коштів 11000 грн.

Tanya Petrechko 25 жовтня 2020, 8:39
У понеділок поклали кошти в термінал, термінал чеку не видав, на екрані-вибачте технічна помилка!!!!11000 лишились без підтвердження про оплату і без грошей на рахунку!!!
Номер заяви-260439
Дзвінок на гарячу лінію-кошти ви можете отримати коли інкасатор зробить перерахунок(це понеділок, середа, п’ятниця )
У понеділок працівники банку сказали -до кінця дня чекайте і гроші зарахують.У середу на гарячій лінії і в банку —до кінця дня зарахують!
У п’ятницю я з телефону працівника банку нарешті додзвонилась знову на гарячу лінію(від середи слухавку на гарячій лінії ніхто не брав від мене а від працівника банку одразу!))
В банку роблять вигляд щирого здивування, бо за їх словами, до 5днів гроші зараховують.На гарячій лінії мені гулять про те, що в європейських банках гроші неможливо отримати декілька місяців, в інших банках-декілька тижнів а вони от самі оперативні!!! Серйозно?!!!
Райффайзен Банк
25 жовтня 2020, 8:48
Доброго дня! Працівники Банку, дійсно, намагаються максимально оперативно вирішувати такі питання, але, іноді виникають ситуації, які потребують додаткової перевірки. На жаль, в даному випадку проводиться додаткові заходи які потребують часу. Приносимо вибачення за завдані незручності і просимо зачекати прийняття рішення.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Не можу тиждень отримати зарахування коштів 11000 грн.