NataliYase 18 вересня 2020, 14:09
Почистить інформацію про ваші банки. Яких немає. Майте совість. Пів дня шукала. На карти є, а по факту такого банку там немає. Горячая лінія не відповідає, дозвонитися до оператора не можливо. Це якийсь жах а не банк.
Райффайзен Банк
18 вересня 2020, 14:16
Доброго дня! Нам прикро, що у вас виникли незручності при пошуку відділень нашого Банку. Маємо зазначити, що з актуальною інформацією щодо адрес та графіку роботи відділень Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Банку за посилання: https://www.aval.ua/viddilennya. Щодо інформації на інших сайтах, з питань її оновлення необхідно звертатися до підтримки цих ресурсів. Також, завжди раді допомогти Вам у будь-якому питанні, якщо напишете нам у чаті системи «Райффайзен онлайн».
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 18 вересня 2020, 14:23
Додатково повідомляємо, що у м. Лозова, Харківської обл. є відділення нашого Банку за адресою:  вул. Михайла Грушевського, 4.

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
18 вересня 2020, 14:23
Корисний коментар
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Доброго дня. В нашому місті є банки який ніби є, але насправді немає. Вбила пошук банку Аваль в місті Лозова, видало що є на 2мікрорайоні.пів дня шукала. А його там НЕМАЄ