Оформлення депозитного вкладу через онлайн-банкінг неможливе з технічних причин

vitoburnus 31 серпня 2020, 13:52
Станом на 31.08.2020 оформлення депозитного вкладу через онлайн банкінг досі неможливе (з 26.08.2020). Про технічні причини і терміни їх вирішення банк не повідомляє, не зважаючи на багаточисленні звернення і нагадування.
Райффайзен Банк
31 серпня 2020, 13:57
Доброго дня!
Просимо звернутися до нас в системі «Райффайзен онлайн», ми перевіримо причину неможливості відкриття депозиту та надамо варіанти вирішення. Нам прикро, що дана ситуація завдає незручності нашим клієнтам, приносимо вибачення.
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 3 вересня 2020, 15:58
Доброго дня! Приносимо вибачення за те, що Вам прийшлось очікувати вирішення ситуації. Запевняємо, що ми намагалися все зробити в найкоротший термін і, наразі, проблема успішно вирішена. Сподіваємось, що подальше обслуговування в Банку залишить лише приємне враження.

vitoburnus
vitoburnus
31 серпня 2020, 14:57
Дякую за Вашу відповідь. Звертався до Вас в системі «Райффайзен онлайн»: повідомлення відправлені 27, 28 і 31 серпня 2020. Також звертався до Вас через службу підтримки двічі заповнюючи форму онлайн на Вашому сайті. Про причини неможливості відкриття депозиту так досі мені і не було повідомлено.

Дякую,
Віталій
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
3 вересня 2020, 15:58
Корисний коментар
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Оформлення депозитного вкладу через онлайн-банкінг неможливе з технічних причин