Аваль

Tomnnnnnnn 17 липня 2020, 20:08
Взяв кредит будьте предельно внимательны. Если вы берете скажем 1000, то вы должны отдать 1420 — это уже с процентами. Но весь фокус в том, что каждый раз вам будут присылать сумму ежемесячного платежа с минимальным погашением тела кредита. Допустим ваш платеж будет 300 гривен. Из этих 300 — 290 это будут проценты, а тело кредита всего 10 гривен. И будете вы гасить этот кредит до скончания века.
Райффайзен Банк
17 липня 2020, 20:17
Доброго вечора! В разі, якщо мова йде про кредит готівкою, то при підписанні договору Клієнт отримує графік погашення, в якому зазначені строк дії кредиту, дати та суми погашення ( з розбивкою на тіло кредита та проценти). Наші умови кредитування максимально прозорі, ознайомитись з ними та прорахувати суму переплати можна до підписання договору, а в подальшому потрібно лише дотримуватись узгодженого графіку і жодних неприємних
сюрпризів не буде. У разі, якщо Вам потрібні детальні роз'яснення по Вашому кредиту, зверніться, будь ласка, до нас у системі Райффайзен онлайн, роз'яснимо та з'ясуємо всі незрозумілі моменти.
З повагою та турботою про Вас
@RaifHelp