Скарга на надійність

380636078028 30 червня 2020, 12:23
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Замостянська, 35
На банківській карті не стало коштів без мого відома.При перевірці коштів на у мобільній програмі Райфайзен, я виявив зникнення коштів у розмірі 4500 тис. Як без мого відома могли пропасти кошти? як їх можна повернути.
Райффайзен Банк
30 червня 2020, 12:34
Доброго дня! Всі операції по платіжним карткам проводяться після введення необхідних даних та ПІН-коду або коду, що надходить на номер мобільного телефону. В разі, якщо сформувавши виписку, та перевіривши її Ви виявили операції, які вважаєте проведеними без Вашого відома необхідно скласти заявку на спірну трансакцію. Після цього ми у всьому розберемося та повернемо кошти або надамо відповідь з роз'ясненнями причин відмови.
З повагою та турботою про Вас
@RaifHelp

30 червня 2020, 12:43
В телефонному режимі я подав скаргу на рахунок зникнення коштів, але ніякої відповіді не почув, все, що сказали це очікувати, якщо моя справа не буде розглянена найближчим часом я буду змушений звернутися до міліції.
30 червня 2020, 12:44
Як я можу знати чи мені повернуть кошти, якщо я нікому не давав данні карти.Це шахрайство
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
30 червня 2020, 14:09
Доброго дня! Інформація про те, чи повернуть кошти буде відома після перевірки зареєстрованої зави на спірну трансакцію. Оператор при реєстрації вказує орієнтовний строк повернення. Просимо очікувати.
9 липня 2020, 16:40
Всі працівники банку уточняли, що заявка буде розглядатися на протязі 10 днів, 10 днів пройшло, мені нічого не повідомили, після телефонного дзвінка на гарячу лінію мені назвали дату рогляду до 30.08. 2020 р.Яка причина продовження?