Жахливий сервіс

Shiberman 10 грудня 2019, 20:59
Пережив емоційну складову вирішила написати відзив про роботу персоналу банку на вул. Вадима гетьмана, жах одним словом, у відділі обслуговування приватних осіб в робочий час 2 вільних менеджера, які більше ніж по пів години обслуговують кожного клієнта і це зовсім не уважність, а невміння спланувати час, коли сидить черга, менеджери ходять туди сюди, не поспішаючи, на прохання адміністратора пропустити без черги, бо дитина в колясці спить… Тільки розвели руками, ми нічого не можемо, і для вирішення невеликого питання, вистоявши в черзі до менеджера, в касу… Провела в банку 1год 25 хвилин. Рекомендую звернути увагу на не компетентність персоналу, і доречі хамство менеджерів. Ви вважаєте себе міжнародним банком і такий сервіс просто неприпустимий.
Райффайзен Банк
12 грудня 2019, 18:07
Доброго дня.
Інформація про роботу співробітників відділення прийнята до уваги і направлена у відповідний відділ з метою недопущення подібних ситуацій в майбутньому.
Нам важливо отримувати зворотний зв'язок від наших Клієнтів, для проведення заходів та налагодження найбільш комфортного обслуговування в Банку.
За отриманою інформацією, ситуацію врегульовано в телефонному режимі. Приносимо вибачення за незручності що виникли в процесі обслуговування.
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»