Вечные очереди!

Кирилл Ненахов 22 листопада 2019, 10:38
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 27-А
Нужно было оформить зп карту. Отпросился с работы, т.к. в выходные они не работают. Прождал пол часа не меньше. Карту сразу на руки не дают, ждал 3 дня. Потом опять отпросился с работы, пришел, а там люди в очереди уже по часу сидят, хоть многим просто карту забрать нужно. С таким отношениям к клиентам, представляю качество их услуг!)
Райффайзен Банк
22 листопада 2019, 17:01
Доброго дня, шановний Кирило!
По-перше, приносимо вибачення за незручності що виникли в процесі обслуговування у відділенні Банку.
Так, дійсно, іноді виникають черги у відділеннях, які пов'язані з тривалістю деяких типів операцій, але запевняємо Вас, що всі співробітники Банку прагнуть надавати послуги найвищої якості і піклуються про те, щоб кожен Клієнт залишився задоволений умовами обслуговування саме в нашому Банку.
Ми щиро шкодуємо, що дана ситуація вплинула на Вашу думку про якість обслуговування в нашому Банку.
З повагою, АТ «Райффайзен Банк Аваль»

Lesika1
Lesika1
22 листопада 2019, 12:34
Просто диву даюсь, інтернетом користуєтесь, все добре. А дізнатись про можливість оформлення картки через сайт банку руки не дійшли… Можливо було відбутись одним візитом до відділення. Все просто, замовити картку через інтернет, на сайті банку. І потім лише прийти отримати саму картку…