Банк відбирає кошти у своїх клієнтів

makwolf 28 жовтня 2019, 9:46
Доброго дня! Маю негативний досвід з цим банком. Станом на сьогодні на моєму рахунку наразі мінус 499,90грн. Хоча 25.10.19 я поповнив рахунок на 700 грн і 1грн була на залишку до цього. Маю в даному банку споживчий кредит. Цього місяця перший внесок по кредиту. Нехай за кредит зняли 241,12грн і 358,94грн, тобто загальна сума 606 06грн. І ще була здійснена покупка на 30 грн. Тому в загальному сума 630,06. І тому мало залишитись на рахунку 70 грн. Тому виникає запитання, куди і на яких підставах були списані ще додатково 570 грн з мого рахунку і чому після списання навіть на погашення кредиту, їх туди також не зарахували (так як наразі сума заборгованості не змінилася)? Таким чином банк просто забрав у мене 1170 грн, а моя заборгованість залишилася незмінною. Адекватної виписки по рахунку немає. Гроші просто пішли безслідно. Висновок один: достроково закрию кредит, переводжу заробітну плату на інший банк і більше не хочу мати нічого спільного із цим банком!!!
Райффайзен Банк
28 жовтня 2019, 14:24
Доброго дня, Юрій Сергійович!
У разі виникнення питань щодо руху коштів по Вашому картковому рахунку для отримання роз’яснень просимо звернутись розділі «Повідомлення» системи «Райффайзен Онлайн» (конверт у верхньому правому кутку головної сторінки WEB-версії або в розділі «Повідомлення» мобільного додатку).
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»